2703
2553
نی نی یکی از دوستام آلرژی شدیدی داره. خودش معتقده علتش اینه که تو بارداری زیاد پرتقال می خورده. من هم الان تو ماه پنجمم و هر روز آب پرتقال می خورم. شما چیزی در این باره نمی دونین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من ویار پرتقال داشتم
دخترم هم آلرژی گرفت
حالا به این ربط داره یا هوای آلوده یا ... نمی دونم
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
منم روزی 1لیوان رو می خوردم پسرم آلرژی داره ... البته شدید نیست می گم نکنه بخاطر این بوده!!! شایدم ربطی نداره...
البته من از 5ماهگی فرنی و حریره رو شروع کردم بعضی ها می گن چون 1ماه زودتر شروع کردم آلرژی گرفته...
سلام مامانی گل کسی هست که تو این فصل ویار نارنگی کرده باشه ؟؟؟؟ همسر تو این کار هست اگر کسی میخواد پیام بده 09194075234
نقاش باش... و تابلو زندگیت را با زیباترین رنگهای پالت عشق و محبت زنگ آمیزی کن... روزگارتان شاد...
2706