2737
2734
عنوان

ماهواره

286 بازدید | 7 پست

بچه ها کسی خودش یا شوهرش میدونه پارازیت ماهواره رو چطوری میشه حلش کرد!؟

راهی داره ایا

دیوانه شدم

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

ایشششش.کاش میشد 

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم خوبی؟

شما تو یه تاپیکی گفته بودی میکاپ کارم،من بخاطر همون بهتون پیام دادم.

چندتا سوال داشتم ازتون

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم و تقبل شفاعتهم و ارفع درجتهم و العن اعدائهم❤          خواهشم از شما اینه حتما کتاب ۳ دقیقه در قیامت رو مطالعه کنید بیشتر از یک ساعت وقتتون رو نمیگیره ولی دنیاتون زیر و رو میشه❤

دوتا آرایشگاه بزرگ و معروف هست تو شهرمون که برای محرم دوره های آموزشی برگزار میکنن.من میخوام کلاسای شینیون شون رو شرکت کنم

آرایشگاه اولیه گفت ۷.۵

آرایشگاه دومیه گفت ۳ تومن

کار هردوتاشونم عالیه

گفتن اگه قبل محرم ثبت نام کنی بهت تخفیف میدیم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم و تقبل شفاعتهم و ارفع درجتهم و العن اعدائهم❤          خواهشم از شما اینه حتما کتاب ۳ دقیقه در قیامت رو مطالعه کنید بیشتر از یک ساعت وقتتون رو نمیگیره ولی دنیاتون زیر و رو میشه❤

ولی پارسال وقتی آخرای ثبت نامشون بود یه تخفیف خوب دادن امسال نمیدونم چیکارکنن

حالا به نظر شما من قبل محرم ثبت نام کنم بیشتر تخفیف میگیرم یا بعد محرم؟

2738