2737
2734
عنوان

از هیچ کس شانس نیاوردم

7454 بازدید | 89 پست

مادرم هر روز زتگ میزنه به زنداداشام به خواهرزاده هاش به برادر زادهاش 

ولی یه زنگ به من نمیزنه 

میترسه یه وقت برم خونشون 

پست فطرت تر از مادرم من تو دنیا نیست

زایمان کردم یه دقیقه نیومد پیشم

همراهای مریضای دیگه ازم مراقبت میکردن بیشتر کارامو خودم میکردم

دلسوز همه هست بجز منپاز کوچیکیم که قرص اعصاب های قوی میخورد فقط خواب بود

هزارتا بلا سرم اومد اون زمان بخاطرش الان فقط میخواد نابود شدن زندگی منو ببینه

خونم داره سرم خراب میشه

بخدا عکس سقف خونمو بدم میگین این چیه همه ترک ترک

بهم میگه نمیخواد از اینجا پاشی خوبه همینجا بشین

چرااااا

چون میترسه بهش بگم مادر بهم پول بده 

بخداوندی حدا اگه تا حالا بهش گفته باشم مامان یه تومن بهم بده

این ترس تو جونشه

مادرشوهرمو میبینم مادرای آشنا و دوستا رو میبینم

میگم اگه اونا مادرن این چیه پس

یه روز لوله خونم ترکیده بود رفتم خونشون 

میخواستم دو روز بمونم تا لوله کشی درت بشه

شبش که خوابیدیم

صبح بلند شدیم الکی بهانه گرفت دخترت چرا انقدر کارتون میبینه 

چرا اومدی اینجا میرفتی خونه پادر شوهرت

از خونه بیرونم کرد 

برگشتم همینجوری تو خونه لوله ترکیده موندم

مثل روز برام روشنه پولاشو پسراش وقتی نوش کردن اونقت یقه منو نیگیره زمان پیری و کوریش

یک دقیقه هم نگهش تحملش نمیکنم تو کثافت خودش باید بلوله

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

عزیزم چقد دلت پره 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔😔

شوهرت کجاس؟

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
2728
😔😔😔 شوهرت کجاس؟

شوهرم شرایطش خاصه

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ وَإِیَّاهُ نَسْتَعِینُ وَ صَلّی آللهُ علی مُحَمَدِ وَ آلِهِ اَلطَیِّبینَ اَلطّاهِرین رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَهً مِنْ لِسَانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی 

بِسْمِ اللّهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّهِ نُورٌ عَلى نُورٍ، بِسْمِ اللّهِ الَّذى هُوَ مُدَبِّرُ الاْمُورِ، بِسْمِ اللّهِ الَّذى خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ، اَلْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ، وَ اَنْزَلَ النُّورَ عَلىَ الطُّورِ، فى کِتابٍ مَسْطُورٍ، فى رَقٍّ مَنْشُورٍ، بِقَدَرٍ مَقْدُورٍ، عَلى نَبِیٍ مَحْبُورٍ، اَلْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى هُوَ بِالْعِزِّ مَذْکُورٌ، وَ بِالْفَخْرِ مَشْهُورٌ، وَ عَلَى السَّرّاءِ وَ الضَّرّاءِ مَشْکُورٌ، وَ صَلَّى اللّهُ عَلى سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطّاهِرینَ[۱].

این دعایی که قرائت کردم از حضرت زهرا (س) مأثور است. سلمان فارسی می فرماید من از وقتی که این دعا را صبح و شب گفتم هیچ وقت تب نکردم. تب نکردم یعنی مزاجم معتدل بود، چون که آدم تب پیدا می کند مزاجش نامعتدل می شود، و وقتی فشار زیادتر شد از اعتدال می افتد، آن وقت هذیان می گوید. البته دربارۀ اینکه سلمان فارسی فرمود من تب نکردم باید گفت ما دو گونه تب داریم.یک تب حیوانی داریم و آن همین تب هایی است که ما مبتلا می شویم و بدنمان نامعتدل می شود و یک تب انسانی داریم و آن عبارت از شرک است. وقتی خود پیدا می شود، این عبارت از تب است هر وقتی که نور، خداوند تبارک و تعالی آمد ظلمت برداشته می شود. خود آدم عبارت از ظلمت است،آدم خودش ظلمانی است و هیچ وقت هم نورانی نیست. البته اگر هم نورانی شد از  نور خدا را حکایت می کند؛ نه این که خودش نور پیدا می کند. لذا هستی نور است. کل این هستی مال خداوند تبارک و تعالی است، لذا «اللَّـهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ»[۲] خداوند تبارک و تعالی نور آسمان و زمین است.هر وقتی که خدا باشد، یعنی ما بنده خدا باشیم، آن وقت مزاجمان معتدل است، لذا پیغمبران (ص) مزاجشان معتدل است، ائمه مزاجشان معتدل است و هیچ وقت تب ندارند. حالا ممکن است بگویید اولیاء هم تب می کنند. بله این تب بدن است البته این دعا در این تب هم اثر دارد، همین طور که سلمان فارسی فرمود.اما بیشترین تأثیر آن برای تب انسانی است، آن دعا نور است.

آدمیت آدم به واسطه توحید است. توحید یعنی آدم بندۀ خدا باشد، یعنی همیشه به فرمان خداوند تبارک و تعالی باشد، لذا وقتی آدم نماز می خواند، معتدل است و وقتی که روزه می گیرد،و  یا هر کار واجبی را انجام می دهد و ترک معصیت می کند این مزاج او معتدل است، لذا عدل برقرار می شود. اینکه می گوییم فلان کس عادل است، یا امام باید عادل باشد، مرجع تقلید که از او تقلید می کنیم باید عادل باشد؛ یعنی تب آدمی نداشته باشد. تب آدمی چیست؟تب آدمی عبارت از شرک است انسان اگر دروغ گفت یا  واجبی را انجام نداد و یا اگر حرامی را مرتکب شد ، تب دارد ؛ یعنی مزاجش نامعتدل است، مزاج او انسانی نیست، لذا این که مرحوم ابن سینا فرمود که اعدل امزجه، مزاج پیغمبر اکرم (ص) است، یک فرمایش خیلی بلندی است. این مزاج، در نهایت اعتدال است البته مزاج حضرت امیر (ع) هم همین طور است، مزاج حضرت زهرا (س) هم همین طور است، اگر همین دعا را صبح و شب بخوانیم، مزاج معتدل می شود. یعنی آن نور و آن توحید وقتی آمد مزاج آدم را معتدل می کند.[۱] – شیخ عباس قمی ، مفاتیح الجناح، ترجمه الهی قمشه ای ، انشارات اجود ، صفحه ۱۹۰

[۲].سورۀ نور ، آیه ۳۵

عبدالله باش تا عندالله شوی
حرفاتوبزن اینجا اروم بشی

دلم دریاست دریا😭😭😭

2738

از همه چیزشجالب تر اینکه به من میخواد ثابت کنه مادر خوبی نیستم واسه دخترپ پست فطرت سگ🤣🤣

درکت  میکنم ، مادر منم همین طوریه، با این تفاوت که من اصلا دیگه محلش نمی ذارم ، از وقتی نه زنگ بهش میزنم نه میرم خونش خودش هر چند وقت یه بار زنگ میزنه بهم مثلا حالم و بپرسه و سر از زندگیم در بیاره منم با سردی جوابش میدم ، تو هم لطفا برات مهم نباشه ، فکر کن مادری تو این دنیا نداری، لوله خونه ات ترکید تو خونه ات بمب منفجر شد اونجا نرو، نون خالی خونه خودت رو بخور ولی به چلو کبابی که اون با منت بخواد بذاره جلوت راضی نباش

از بس خبیثه بخدا قیافشو ببینین مثل مرده هایی میمونه که از قبر دراومدن

با اینکه کلی خرجش میکه🤣

درکت  میکنم ، مادر منم همین طوریه، با این تفاوت که من اصلا دیگه محلش نمی ذارم ، از وقتی نه زنگ ...

خیلی سخته💔💔💔

یعنی عروساش بشینن دوس داره بلندشون کنه بزاره رو سرش

دوست داره گ..وهشونو بخوره

یه عطسه میکنن آخ چی شد اخ شدش تمومی نداره

من گردنم حالا قطع بشه انگور نه انگار واسش سگ عوضی 

تو لجن و کثافت خودش میلوله عین روز برام روشنه عین روز

2706