2737
2734

سلام دخترا زهرا دوستمه شوهرش برای یه کاری سی روز رفته بود شهرستان میگه الان که برگشته رفتم پیامکای بانکو چک کنم ببینم حساب کتابا چیه یه پیامک دیدم که شوهرم با یه دختر حرف میزده و میگفته در همین حد بیا واتس آپ و حتی دیده دختره نوشته دلم برات تنگ شده  فلان بعد به روی شوهرشآورده گفته بخدا فقط در حد همین چن تا پیامک بوده بچه ها من چجوری راهنمایش کنم خودشم یه کم قلبش خرابه و یه بچه داره 

خب اون دختر کی بوده چرا به هم پیام دادن

معلومه خیانته پس چی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خب اون دختر کی بوده چرا به هم پیام دادن معلومه خیانته پس چی

اون یکی از همکاران بوده ظاهرا همسرش گفته بخاطر اینکه کارش پیش این خانوم بوده پیام میداده و اصلا صنمی با این خانم نداره

عیچی طرفشو بشناسه دیگه دل نسوزونه اکثر مردا تنوع طلبن، اینکه میگن در حد چت بوده اینام اصلا تو کتم ن ...

دقیقا،چت شروع ماجراست ،به نظر من چه چت کنه چه باطرف بره دوتاش یکیه 

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
اون یکی از همکاران بوده ظاهرا همسرش گفته بخاطر اینکه کارش پیش این خانوم بوده پیام میداده و اصلا صنمی ...

صنمی نداشته زن گفته دلم برات تنگ شده ؟

صنم داشت چیکار میکرد 😐😐😐

2706