2733
2734
عنوان

نی نی دختر

224 بازدید | 28 پست

خانوما من دیروز سونو ان تی رفتم بهم احتمال دختر داد حالا حس میکنم شوهرم خوشحال نشده حالم یجوریه همش میگفت حسم میگه پسره دیروز که بهش گفتم گفت عه من گفتم پسره که بشه جرات خونه کسی بوده شوهرش اینجوری بوده بعد بچه دنیااومده عوض بشه

من جای تو بودم میگفتم سالم باشه فقط الان دیگه جنسیت فرق نمیکنه 

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی از خانومای نی نی سایت اینطوری بودن سر هر دو جنسیت البته

الان نظرشون برگشته و عاشق بچه هاشونم

چه خون و خونریزیا که راه نمیوفتاد تو تاپیکا ، ا

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰

توروخدا بیاید تاپیک اخرم مامانها

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته
2738
بیخیال با دخترت عشق کن و ب امثل من فکر ک حسرت داریم تو موقعیت الان شما باشیم.. بذار بیاد و ی لبخند ب ...

انشاءالله دامنت سبز بشه.ولی دلم شکست بخدا دیروز بهم احتمال داد همون جا گفتم خدایاشکرت انقد خوشحال بودم توپوسته خودم نمیگنجیدم 

انشاءالله دامنت سبز بشه.ولی دلم شکست بخدا دیروز بهم احتمال داد همون جا گفتم خدایاشکرت انقد خوشحال بو ...

میفهممت حق داری ولی نگران نباش درست میشه فعلا مادر دختری عشق کنید تا خودش تشریف بیاره دل باباشو ببره

برای مثبت شدن ای وی افم صلوات بفرستید لطفا

بچه اول منم دختره و شوهرم دوس داشت پسر باشه الان پنج سالشه یعنی بگم در حد جنون شوهرم عاشقشه باور نمیکنی اصلا نفس وشادی خونمونه بسکه ماشاالله پرانرژی وشاد وخوش سرزبونه ، باباش میگه خوب شد دختر شد فک میکردم پسر بهتره ولی حالا میبینم خدا چقد کاراش از روی مصلحته که همچین فرشته ای رو فرستاده خونمون,الان بچه دوم باردارم وپسره، بزار دنیا بیاد همچین دل باباشو ببره که صدسال دیگه پسر نخواد

شوهرم من عاشق پسربودانقدردوست داشت ک نکوبچه اولم ک دخترشدبازم گفت خداروشکرب دنیااومدشوهرم انقدررررعاشقشه ک کسی دخترموبغل نمیکنه میگن اگ چیزی بشه زندمون نمیزاره بخداعشقش انقدرزیاده ب دخترم ک من میترسم ازاین عشق زیاد

2706