2726
بی صدا بر زمین افتادند...صدایی از فلک در نیامد! انگار که گوش فلک از جیغ هایی که در فرانسه... به خاطر همان خون های رنگین تر... و جان های قابل تر... در بوق و کرنا کرده بودند، پر شده بود. شمع های روشن... ناقوس کلیساها... سکوت یک دقیقه ای... همه انگار به احترام کشته شدگانی برخواهند خاست که : نژادشان برتر باشد... یا رنگشان سفید تر... اما انسان، انسان است... چه سیاه.... چه سفید... و شاید برای ما مظلوم از همه انسان تر است. آن مظلومانی که به خاطر لبیک شان به ندای آزادگی "حسین" در نیجریه بر زمین افتادند! که به راستی نمادی بودند از داستان تلخ ما و انسانیت... آنها رفتند و پرچمی شدند از ندای حقیقت: بابی انتم و نفسی و مالی و اسرتی... آهای... ابوسفیان ها و ابولهب ها... غافل نباشید از "ما" یی که " هستیم" و تا نابودیتان ایستاده خواهیم ماند -----> "نحن صامدون" منبع: پست حامد زمانی در صفحه اینستاگرام

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای🌸 دستمو بگیر نزار اشتباه برم جز در خونت تو بگو کجا برم، بی قرارتم ای همه قرار من، تو بی کسی هام عشق تو تبار من. 🌸 🌸 🌸     چه چیزی تو عمقه چشاته که من یک نگاهه تو رو به یه دنیا نمیدم، که بعد از تماشای چشمای تو از زمینو زمان عاشقانه بریدم...اومدی تا بره فصل دیوونگی ،شدی آرامش کل این زندگی، با تو هر ثانیه عاشقانست برام، آرزوهامو از کی به جز تو بخوام 🌸🌸🌸

خشونت همیشه محکومه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
بسوزان و تماشا کن شهادت پوشی مارا_ رغم کی میزند این شعله ها، خاموشی ما را

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای🌸 دستمو بگیر نزار اشتباه برم جز در خونت تو بگو کجا برم، بی قرارتم ای همه قرار من، تو بی کسی هام عشق تو تبار من. 🌸 🌸 🌸     چه چیزی تو عمقه چشاته که من یک نگاهه تو رو به یه دنیا نمیدم، که بعد از تماشای چشمای تو از زمینو زمان عاشقانه بریدم...اومدی تا بره فصل دیوونگی ،شدی آرامش کل این زندگی، با تو هر ثانیه عاشقانست برام، آرزوهامو از کی به جز تو بخوام 🌸🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدایا دیگه بسه...... خدایا چقدر دیگه باید مسلمونهای بی گناه تو فلسطین و سوریه و یمن و.... گوشه به گوشه دنیا به دست ظالمان و گمراهان تلف بشن؟! خدایا قربون حکمتت برم، صبر انسان اندازه داره ما رو بیش از این امتحان نکن.طاقتمون تموم شده اقا بیا...... دلمون تنگه و بغض داره خفمون میکنه....
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1