2737
2734
عنوان

وقتی ک عصبانی میشم....کمکم کنید

98 بازدید | 14 پست

وقتی عصبی میشم هر چی ب زبونم میگم و وقتی اروم میشم پشیمون میشم و مجبورم از همسرم دلجویی کنم تو اوج عصبانیت فک میکنم حق با من ۱۰۰ درصد اما بعدش از بعد های متفاوت که نگاه میکنم میبینم تند رفتم موقع دعوا و بحث ک عصبی میشم سرم ب ی جایی میکوبم همسرمم عصبانی میش و این کار میکن تا جلو من بگیر قبلا این طوری نبودم خیلی شکننده شدم ی قسمتی از سرم باد کرد و سر همسرم دیشب خون اومد سر ی سری قضیه مسخره احساس میکنم زندگیمم طلسم شده توش اتفاقایی میفت ک خیلی بیخودیه من خودمم اعتقاد انچنانی ندارم و فک میکنم همه چی ب خود ادم اما خب دیشب خواب مار دیدم و تعبیرش ادم های بدخواه بود خیلی عصابم خورد هوف 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

با دکتر و مشاور و روانپزشک آشنایی داری؟!!!!!!!😐😐😐😐😐😐😐

یا همین نظرات جن من را قبول داری؟

هان؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
کشتی کج کار نبوده توی خونه شما ؟ سر شما باد کرده و سر شوهرتون خون اومده ؟! باید یاد بگیرین خودت ...

موقع عصبانیت خون ب مغزمون نمیرسه میترسم جفتمون بمیریم سر ی دوا ساده

واقعا؟؟چرا این میگی؟؟چون خود زنی دارم؟؟

درسته من حالا شمارو نمیشناسم ولی در اثر گناه زیاد انسان جنی میشه بعضیا دیگه فراتر از گناه میرن که با اجنه ارتباط میگیرن انسان هم میتونه اونوری وصل شه به خدا هم اینوری وصل شه به اجنه که هم جنس شیطان هستن اینایی که یهو عصبی میشن نمیتونن خودشونو کنترل کنن یک لحظه جنی میشن

مربی بوکس، عاشق پسرم، پروردگار اشپزی ،عاشق همسر عزیزتر از جان،
درسته من حالا شمارو نمیشناسم ولی در اثر گناه زیاد انسان جنی میشه بعضیا دیگه فراتر از گناه میرن که با ...

نمیدونم اما بعید میدونم بیشتر فک کنم مشکلمون با دارو و اینا حل بشه .کنترل خشم

2706