2726
عنوان

ای خدا حالم بده دوباره امتحانم و رد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من رفتم سوار شدم شوهرم همین جوری منو نگاه می کنه منم مسخره بازیم گرفته پشت افسر برای شوهرم دارم پانتومیم اجرا می کنم نگو افسر داره از ایینه می بینه بخاطر همین کارم ی امتیاز منفی بهم داده خانومه راه افتاد گفت پارک کن خانومه گفت ممنوع افسر گفت خوب دور بزن اومد دور بزنه ماشین خاموش شد من رفتم سوار شدم گفت دور بزن فکر کنم باید می گفتم تو چهار را مجاز نیس نگفتم  

می خواستم دور بزنم دیدم ماشین نمی ره شصتم خبر دار شد افسر ترمز گرفته گفتم بی زحمت پاتون و از ترمز بردارید دیگه ماشین راه افتاد ایست  حق تقدم  و اجرا کردم دور زدم راهنما هم نزدم  یعنی دقیق یادم نیس شوهرم می گه نزدی گفت پارک دوبل فرمون اول و چرخوندم ی کوووچولو فرمون دوم از ترس اینکه ب جدول نخوره زود تر می خواستم بچرخونم ک اقا ترمز گرفت ماشین همین جوری کج موند ک فاصله با جدول زیاده اخه لامصب بزار من پارک کنم بعد بگو فاصله زیاده خلاصه ک افتادم اومدم پایین از پشت ماشین رفتم پیشش پروندم و پس گرفتم 

2728

برناممم اینه :از فردا روزی نیم ساعت تمرین (دوبل،دوردوفرمان،دور ی فرمان،دنده عقب،پارک کنار جدول)با رعایت تمام قوانین

صندلی ،ایبنه،خلاص،استارت، توجه ب پشت کیلومتر ،کمربند،تذکر کمربند ب افسر،دنده یک،راهنما ،ترمز دستی ،بدون گاااز حرکت،ایست حق تقدم حرکت ،خاموش کردن راهنما   

اره

عزیزم یسوال دارم توتادیک دیدم نوشته بودی دوستت دردگووش داشته هرجامیرفته. میگفتن عفونته تامشخص شدکه شنوایی گوشش ازدست داده الان حالش چطوره ؟؟اون موقععی ک درد داشت حالت تهوع هم داشت یادت نیست؟

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم یسوال دارم توتادیک دیدم نوشته بودی دوستت دردگووش داشته هرجامیرفته. میگفتن عفونته تامشخص شدکه ش ...

عزیرم مطمئنی من بودم؟ من ی دوست داشتم ک گوش درد داشته دکتر ها هم علت و نفهمیدن بعد ی مدت گفتن سکته گوش کرده الان اون گوشش نمی شنوه

عزیرم مطمئنی من بودم؟ من ی دوست داشتم ک گوش درد داشته دکتر ها هم علت و نفهمیدن بعد ی مدت گفتن سکته گ ...

آره درسته همین بودگمونم 

عه شنواییشون دیگ برنگشت ؟؟دردهم داشتن ؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
ااااججججاااازه گرفتن از افسر در تقاطع و پل 

توی تقاطع دیگه چه اجازه ای؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
توی تقاطع دیگه چه اجازه ای؟

ب نفر قبلی گفت دور بزن اجازه گرفت گفت اشکال نداره دور بزن بعد ماشین همین جور اوریب بود یکم رفت خاموش کرد ب من گفت بشین من دیگه اجازه نگرفتم ردم کرد

2706