2726

واسه بار دوم امتحان و رد شدم خییلی امیدوار بودم خیلی ب خودم مغرور بودم گفتم حتتتما این بار قبول می شم ولی افففتضاح رفتم اصلا از خودم توقع نداشتم    

رانندگی

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره چی اشتباه رفتی

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
2728

احتمالا استرس میگیری من داشتم گواهینامه میگرفتم رفتم داروخونه گفتم قرص استرس میخوام داشتم سوار ماشین میشدم گذاشتم دهنم با اولم هم آیین نامه هم شهری قبول شدم💪

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
احتمالا استرس میگیری من داشتم گواهینامه میگرفتم رفتم داروخونه گفتم قرص استرس میخوام داشتم سوار ماشین ...

اسم قرصه چیه منم هفته بعد بخورم من تا قبل از اینکه بشینم عین خیالم نبود بعد ک نشستم استرس گرفتم

بار سوم حتمی قبولی 

سری اول پارک دوبلم خیلی خوب شد موقع دنده عقب یکم فرمون کج شد رفتم رو جدول اگه اون موقع این افسره بود قبولم می کرد این سری خیلی بد رفتم ی دور نتونستم بزنم   

اسم قرصه چیه منم هفته بعد بخورم من تا قبل از اینکه بشینم عین خیالم نبود بعد ک نشستم استرس گرفتم

یادم‌نیست بخدا من ۱۸ سال گواهیناممو گرفتم الان ۳۲ سالمه

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
2706