2137
2106

واسه بار دوم امتحان و رد شدم خییلی امیدوار بودم خیلی ب خودم مغرور بودم گفتم حتتتما این بار قبول می شم ولی افففتضاح رفتم اصلا از خودم توقع نداشتم    

رانندگی

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

اشکال نداره چی اشتباه رفتی

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

احتمالا استرس میگیری من داشتم گواهینامه میگرفتم رفتم داروخونه گفتم قرص استرس میخوام داشتم سوار ماشین میشدم گذاشتم دهنم با اولم هم آیین نامه هم شهری قبول شدم💪

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
احتمالا استرس میگیری من داشتم گواهینامه میگرفتم رفتم داروخونه گفتم قرص استرس میخوام داشتم سوار ماشین ...

اسم قرصه چیه منم هفته بعد بخورم من تا قبل از اینکه بشینم عین خیالم نبود بعد ک نشستم استرس گرفتم

2050
بار سوم حتمی قبولی 

سری اول پارک دوبلم خیلی خوب شد موقع دنده عقب یکم فرمون کج شد رفتم رو جدول اگه اون موقع این افسره بود قبولم می کرد این سری خیلی بد رفتم ی دور نتونستم بزنم   

اسم قرصه چیه منم هفته بعد بخورم من تا قبل از اینکه بشینم عین خیالم نبود بعد ک نشستم استرس گرفتم

یادم‌نیست بخدا من ۱۸ سال گواهیناممو گرفتم الان ۳۲ سالمه

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍
2087

حالا من رفتم سوار شدم شوهرم همین جوری منو نگاه می کنه منم مسخره بازیم گرفته پشت افسر برای شوهرم دارم پانتومیم اجرا می کنم نگو افسر داره از ایینه می بینه بخاطر همین کارم ی امتیاز منفی بهم داده خانومه راه افتاد گفت پارک کن خانومه گفت ممنوع افسر گفت خوب دور بزن اومد دور بزنه ماشین خاموش شد من رفتم سوار شدم گفت دور بزن فکر کنم باید می گفتم تو چهار را مجاز نیس نگفتم  

می خواستم دور بزنم دیدم ماشین نمی ره شصتم خبر دار شد افسر ترمز گرفته گفتم بی زحمت پاتون و از ترمز بردارید دیگه ماشین راه افتاد ایست  حق تقدم  و اجرا کردم دور زدم راهنما هم نزدم  یعنی دقیق یادم نیس شوهرم می گه نزدی گفت پارک دوبل فرمون اول و چرخوندم ی کوووچولو فرمون دوم از ترس اینکه ب جدول نخوره زود تر می خواستم بچرخونم ک اقا ترمز گرفت ماشین همین جوری کج موند ک فاصله با جدول زیاده اخه لامصب بزار من پارک کنم بعد بگو فاصله زیاده خلاصه ک افتادم اومدم پایین از پشت ماشین رفتم پیشش پروندم و پس گرفتم 

1718