2733
2739

سلام بچه ها همینطور که میدونید تنبلی درمان قطعی نداره و با یه یسری داروها کنترلش میشه کرد اگه تجربه ای از این بابت دارید وتونستید بهترکنید یا کامل رفع کنید خواهش میکنم بگید که هم و هم کسایی که اینروزا بااین مشکل روبه رو هستن کمکی کرده باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر کی این مشکلو داشته تا سبک زندگیش عوض نشده درمان نشده 

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
2738
برای من متفورمین نوشته فقط این دفعه رفتم دکتر بهش میگم اینم بنویسه 

متفورمین نمیزاره قند غذا جذب شه کمک ب لاغری میکنه      ویتاگنوس بی ضرره ببین تو گوگل گیاهیه از داروتونه بگیر نمیخاد دوباره بگی شبی ی دونه

من داشتم حدود۳_۴سال پریودیم هر۳.۴ماه یدفه بود.. بعد رفتم دارو بم داد امپول هورمونم زدم😭🤢 دیگ خدا ...

من فک کنم از همون اول نوجوانی این مشکلا داشتم چون کاملا علائمش بامن بود پریودام گاهی نامنظم میشد و من فک میکردم عادی تااین که وقتی شد الان افتادم رو لکه بینی خداروشکر که خوب شدید انشالله تنتون همیشه سلامت باشه چه قرص ودارویی استفاده کردید و چقدر طول درمان داشتید

2706