2733
2734

من میدونم یه سوره ای رو مینویسی به نیت ازدواج بعد میذاری توی گلدون یا بالای کمد بعد چن وقت خواستگار میاد و ازدواج میکنی

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نذر یا جواد الئمه ادرکنی   ۱۴۰۰تا  یا ۱۴۰۰۰

چله یس 

چله عاشورا یا توسل

چله صلوات برای اماما 

نذر نمک ب  نیت پنح تن

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738

تو ی کانالی یکی گفت دعای یاجامع الناس رو هرروز هفته فک کنم هفت بار بخونی.ب هفته نکشیده خواستگآر میاد.رد خور نداره.بعد خیلیام بعدش پی ام داده بودن میگفتن خوندیم و اومده.من خودم نخوندم.سرچ کن دعاشو میاره گوگل

💙استقلالی💙
یچیز میگم منو نخورین واقعا چرا برا ازدواج کردن اینقدر پیگیر هستین؟ قسمت آدم هرچی که باشه پیش میاد& ...

اره درسته ولی ادم وقتی سنش بالا میره کلی حرف از این اون میشنوه خیلیا اذیت میشن خوب   بیشتر مردم نمیزارن 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
منظورت سوره احزابه نوشتم ولی...

اره سوره احزاب من نوشتم بعد یک سال جواب داد ولی خیلی خیلی خوبه هر کی نوشته نتیجه گرفته

ان شالله تو هم نتیجه میگیری و بختت خوب میشه عزیزم🌹

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 
یچیز میگم منو نخورین واقعا چرا برا ازدواج کردن اینقدر پیگیر هستین؟ قسمت آدم هرچی که باشه پیش میاد& ...

جز تا مشکل و شرایط بقیه قرار نگرفتی نمیتونی حال بقیه رو درک کنی 

تو خودت ازدواج کردی میگی بابا ازدواج مشکله همش و مشکلات فعلی خودتو میبینی ن مشکلات بقیه رو 

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
2706