2737
2739

سلام میخام از اوضاع زندگیم براتون بگم شاید بعضی هاتون بتونین کمکم کنین چون تو تاپیکای قبلی خیلیا با سیاست و حرف تونستن کمکم کنن تا با همسرم حرف بزنم و اوضاع رو بهتر کنم

اینو اول بگم من وقتی ناراحت میشم و مشکلی پیش میاد بزرگ ترین مشکلم اینه که نمیتونمدحرفی بزنم و با زبون نرم و خوش حلش کنم...بقیشو پایین مینویسم...کمک میکنین دیگه؟...

من اصلا با همسرم حتی ۱ ثانیه هم نمیخندیم‌...کلی مشکل بینمون بوده و حلش کردیم ولی جفتمون فراموش نکردیم....شاید از ته دل همو نبخشیدیم من هر حرفی میزنم که سر صحبتو باز کنم تا راجب یچی حرف بزنیم میزنه تو ذوقم مثلا میگم چقد این لباس بهت میاد خیلی قشنگه میگه مگ فلجم مگه کجو و کولم که بهم نیاد...یا مثلا ماشبنشو عوض کرد گفتم عه خداروشکر ضبطم داره گفت مگه پیکانه ک نداشته باشه...من فقط میخاستم سر صحبتو باز کنم همین هر وقتم شوخی چیزی میکنم یا بهش برمیخوره یا میگه چقدر جلفی میکم مثل زنداداشم سنگین باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم مثل توام ...لایکم کن

دیگه خسته شدم حتی گاهی وقتا به این فکر میوفتم که فقط برای ارضا روحیم با یکی دیگه فقط صحبت کنم که حداقل یکم بگم بخندم یکم روحیم عوض شه ولی هی میگم خدایا دورم کن از این گناه از این خیانت

بعد اگه سری بعد بهت گفت مثل زن داداشم باش بگو از اول منو دیدی که من شیبه اون نیستم و توام شیبه داداشت نیستی اگه خیلی دوس داشتی از فامیلاش میگرفتی والا😐 البته زیادم اهمیت به جاری بدی فکر میکنه خبریه

اینجور موقعها با خنده بهش میگم عههه خواستم تو رو امتحان کنم ببینم میدونی ضبطم داره یا نه بعد میخندید ...

بخدا انقد تو ذوقم خورد لال شده بودم بغض کردم اصلا مگ حرف بدی زدم ادم حتی میاد با یه غریبم سر صحبت وا کنه مثلا میگه عه شالت چه خوشرنگه از کجا خریدی...فلان پس باکی حرف بزنم اخه تو ماشین ۱۰ ساعت چیکار کنم پس دلم میخاد شوخی کنیم مسخره بازی در بیاریم یکم بخندیم حرف بزنیم ولی فقط...

2738
بخدا انقد تو ذوقم خورد لال شده بودم بغض کردم اصلا مگ حرف بدی زدم ادم حتی میاد با یه غریبم سر صحبت وا ...

توام سعی کن اهنگ بزاری  گوش بدی  احساس میکنم خودتو داری با کسی مقایسه میکنی سعی کن زندگی خودتو حتی با خواهر خودتت مقایسه نکنی 

توام سعی کن اهنگ بزاری  گوش بدی  احساس میکنم خودتو داری با کسی مقایسه میکنی سعی کن زندگی خ ...

نه بخدا اگ باکسی مقایسه کنم ولی من ادم شوخیم سر زندم دلم میخاد بگم بخندم ولی اصلا ابدا...لالم میکنه

اخه چی بگم بخدا خیلی بد میزنه تو ذوقم لال میشم میفهمین...لال...بخدا لال لال لال

اره میدونم  چی میگی خیلی زود رنجی ی چند وقت ببین چی خوشحالش میکنه اونرو انجام بده از همه نظر ببین تو رفتارش تاثیری داره  همسر خود من اگه خسته باشه اگه حرف بزنم حواب خیلی کوتاه میده در حد بله نه ی وقتا جواب نمیده🤭 البته قربونش برم یکم که خوصله ش بیاد سر حاش شروع میکنه به حرف زدن ون زیاد نهااا ولی خب حرف میزنه ی وقتا میشه وقتی عصبی و خسته ست تا پنج شش روز حرف نمیزنه فرض کن من تنها تو خونه فقط به در و دیوار نگاه میکنم ولی سعی میکنم وقتی تو خودش سمتش نرم تا اروم بشه توام سعی کن قلقش بیاد دستت

اخه چی بگم بخدا خیلی بد میزنه تو ذوقم لال میشم میفهمین...لال...بخدا لال لال لال

یه مدت غیر از حرفای روزانه و ضروری حرف دیگه ای باهاش نزن ...در. عوض پیش خودش زنگ بزن به خواهر یا مادر یا دوستت و حسابی باهاش بگو بخند کن ....وقتی میرید جایی و ممهمون میاد حسابی خوش سرزبونی کن و با همه گرم بگیر ....البته همه اینا بارعایت کامل ادب و متانت که شایسته یک خانم باشه ....مثل ملکا ها رفتار کن ....تا باهات حرفدنزده باهاش حرف نزن ....خودتو با کتاب و گوشی و کارای دیگه سرگرم کن و محلش نذار ....تو آشپز خونه وقتی کاراتو می کنی آواز بخون برای خودت طوری که اونم بشنوه ....آدموحسابش نکن واسه خودت خوش باش بببین چطوری میاد به پروپات میپیچه ....وقتی هم جاریتو به رخت میکشه خیلی با اعتماد بنفس بگو من منم ...پرییییزااااد ....زنداداشت نیستم 

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر 😍😍😍
نه بخدا اگ باکسی مقایسه کنم ولی من ادم شوخیم سر زندم دلم میخاد بگم بخندم ولی اصلا ابدا...لالم میکنه

منم بدم میاد از چابلوسی ولی خودتت باش همیشه  اگه منو جاریمو ببینی چی میگی زمین تا اسمون فرق داریم  ولی من سعی کردم همیشه خودم باشم اولش همسرم ی سری اخلاق جاری مو تعریف میکرد ولی الان بعد چند سال اصلا رفتارشو قبول نداره 

2706