2129
2106

چی زدی؟

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/ آن کس که نداند و بخواهد که بداندجان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداندحیف است چنین جانوری زنده بماند💜 عاشق شعر خنده سرگرمی...💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

واکسن کجا رو زدی؟؟

وقتی که در صحنه حق و باطل زمانه خویش نیستی ، هر کجا که میخواهی باش ، چه به نماز ایستاده باشی ، چه به شراب نشسته باشی ،هر دو یکیست (دکتر شریعتی)........  يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ/ آنان مى خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش سازند. ولى خدا نور خود را کامل مى کند هر چند کافران خوش نداشته باشند (صف/8) ✌️⁦🇮🇷⁩‌⁩...سردار دلها  یاد تو و نام تو با ماست تا ظهور💔  

شاید منظورش واکسن کرونا نباشه حالا😁

چون میگذرد غمی نیست🙂                                       ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.....   
2114
چرا کرونا زدم😭

ای وای پس چرا انقدر دردناکه  برات  مادربزرگ من زده اصلا درد نداره😕

چون میگذرد غمی نیست🙂                                       ادمه معتقدی نیستم.. هرچی که از نظرمن منطقی وعاقلانه اس ومیتونم با عقلم قبولش کنم بهش ایمان دارم به چیزایی که تحمیل شده و منطقی نیست ایمان ندارم.....   
2051