2726

من تو گرما یا میدوام اینجوری میشم

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سمت چپ میتونه دلایل زیادی داشته باشه یکم بیشتر شرح حال میدی ایا همراهش حالا تهوه یا گیجی داری؟ 

اما نظرم اینه وقتی از صبح زود این عارضه  واست افتاده ی اسپاسم عصلانی سادس که مال اینه شبش به طور مناسب نخوابیدی 

من سمت چپم زیر دنده ام مدت ها درد داشتم دیگه به حدی رسید که نشستن برام سخت بود رفتم دکتر همه ازمایش های روده و معده و کبد رو نوشت خداروشکر مشکلی نداشتم گفت از معده و روده اس که عصبی هستش . 

سمت چپ میتونه دلایل زیادی داشته باشه یکم بیشتر شرح حال میدی ایا همراهش حالا تهوه یا گیجی داری؟  ...

نه حالت تهوه و سرگیجه و تب و اینا ندارم اصلا 

ممنون 

من بعدظهر میخوام برم باشگاه تا اون موقع خوب میشه؟

یا اگه برم بدتر نمیشه؟

من سمت چپم زیر دنده ام مدت ها درد داشتم دیگه به حدی رسید که نشستن برام سخت بود رفتم دکتر همه ازمایش ...

شما هم فقط شکمتون درد میکرد یا سرگیجه و بقیه علائم رو هن داشتین؟

من سمت چپم زیر دنده ام مدت ها درد داشتم دیگه به حدی رسید که نشستن برام سخت بود رفتم دکتر همه ازمایش ...

خب نه عصبی نیست احتمالا اسپاسم بین دنده ای داخلی داشتین درد این عضله جوریه فکر میکنین ی قسمت از کبد و اینجاس ولی خب ی عضله تنفسیه

فقط قسمت زیر دنده چپم دقیقا درد زیاد داشتم .گاهی میخورد به پشت دنده ام . اصلا فکر میکردم قلبمه .

چیز مهمی نیس خوشحال باش درد های قلبی فرق داره نوعش یکی از علاعمش اینه حس میکنی دست چپت سنگینه و یکم لبات سفید میشن و قرنیه یکم گشاد تر از حالت نرمال میشه

2706