2733
2734
تو این مایه ها لطفا

maryam

1392/8/19 4:07 ب.ظ

اینطوری ساعت بندی کن
3-4 علوم نوشتنی
4-4:15میوه
4:15 - 5 ریاضی خواندنی
برای کلاس ششم اگر میخواهی قوی باشه و امتحان تیزهوهاشن بده از 3 تا 8 بصورت 4 ساعت مفید باید درس بخونه حداقل
شبی نیم ساعت تست بزنه
شبی 5 دقیقه روخوانی قرآن کتاب خودش
شبی 5 دقیقه خوشنویسی
شبی10 دقیقه نقاشی
شیب 10 دقیقه ورزش کردن رو تو اون یکساعت
حتما داشته باشه.
شبها حتما ساعت9 بخوابند/
مهمانی شبها وسط هفته تعطیل میباشد.
روزهای پنجشنبه صبح میتونن 2 ساعت کتاب متفرقه علمی ببینند
تلویزیون کارتن روزی یکربع .برنامه مستند روزی نیم ساعت
ورزش و تغذیه هم میتونم فردا براتون برنامه بدم اگر مایل بودین
واقعا فکر کردی با این روش به نتیجه میرسی عزیزم؟؟؟؟این برنامه ریزی از شکنجه ی صدامم بدتره ، بچه باس روحش شاداب بمونه ، تا بتونه رشد کنه با این برنامه نخبه که هیچی از نرمالم خارج میشه ! بچگی خودمونو فراموش کردین؟این قدر عذاب دادن واسه چیه؟!بذارین بچگی کنه مطمئن باشین اینطوری بهتر جواب میگیرین
از دنیای مجازی ، هیاهوی خیالی ، شادیای دروغی خسته ام ، دلم زندگی میخواد....همین !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامانهای عزیز
این برنامه مال بچه ای هست که هدف مدرسه تیزهوشان یا درس خوندن تو یه مدسه خوب روداره و بچه باهوش و باعلاقه به درسی هست.
اول اینکه زورکی نمیشه
ثانیا اینکه نمیشه این بچه رو به بطالت داد برای اینکه بهش فشار نیاد.
در ضمن از موقعی که بچه ها تو خونه میان حداقل از 3 تا 9 شب 6 ساعت.
چه کار خاصی انجام میدن که براشون سخت باشه. بچه میخواد درسم نخونه .ببخشید پس وظیفه اش چیه؟؟؟؟
بله یه بچه ای باشه که وقتشو به موسیقی یا ورزش یا هزارتا چیز دیگه که استعداد داره بزاره و ازون بهره ببره اکی هست
ولی بچه تیزهوشانی معمولا تک بعدی هستند یا نهایتا دو بعدی هستند و روی درس تمرکز دارن چرا ازشون استفاده نکنیم.
حالا میشه براساس ظرفیت بچه و انتظاری که داری برنامه رو سبک کنی. وگرنه هی بخواهی بدون اینکه خودش بخواد سنگین بگیری ماجرا رو مطمئنا جواب نمیده یعنی حتما باید با سطح کشش بچه برنامه ریزی کرد. مطلق برای همه نیست.

ثمین جون برای بچه من که اصلا عذاب آور نبود .خیلی هم دوست داشت. روحیه ها با هم متفاوته.
منم با مریم جون موافقم

به نظر من بچه باید یاد بگیره از لحظه لحظه وقتش درس استفاده کنه

مریم همسری قراره کتاب مبتکران رو بخره

راستی تست یا کمک اموزشی؟؟؟

مریم از اول هفته دیگه از دخترم درس نپرسیدم

با این حال خودش حسابی داره درس می خونه

من گفتم اگه ولش کنم نتونه از پس درساش در بیاد

اما دخترم تمام سعیشو می کنه

راستی امروز تولدش
2738
صبا جون تولدش مبارک عزیزم
خیلی عالیه که خودش علاقه داره. خیلی عالیه که خودش باپشتکار میشینه ...تو هم پشتیبانی غذاهای خوشمزه داشته باش.منم ووظیفه ام همینه.
صبا بعضی وقتها یه سوالاتی تو ذهن بچه ها هست که چون نمیپرسن ذهنشون مشغول میشه.مثل بزرگترها انقدر مسئله بیش از حد تو ذهنمونه و بیخودی بهش فکر میکنیم که خیلی وقتها مسئله اصلی یادمون میره
یه دفتر یادداشت بهش بده و بگو هر وقت دید یه سوالی هست یا یه مسئله ای هست تو ذهنش که هی مشغولش میکنه اونو تو اون دفترچه بنویسه .
جواب سوالاش رو هم دلیلی نداره بهش مستقیم بگی.میتونی بگی از فلانی بپرس. تحقیق کن یا یه سوالیه که اصلا جواب نداره.مثلا این که مامان من کی فلان چیزو میخره....این روش باعث میشه ذهنش خلوت بشه و برای درسخوندن متمرکز بشه.
مثلا درسا یه سوالش همین بود کی مامانم فلان چیزو میخره؟؟؟خوب من اب پاکی ریختم رو دستش گفتم تا دو سال دیگه.دیگه اصلا به اون چیز فکرم نمیکنه پس تمرکزشون رو درس بیشتر میشه.
هردوتاشو بگیر لازمش میشه تست و کمک آموزشی
بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و بازنشستگی زنان خانه دار

شما زنان خانه دار میتوانید با پرداخت ماهانه 30 هزار تومان پس از 20 سال بازنشسته شده و مستمری مادام العمر دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر نام و نام خانوادگی خود را به سامانه 50002060804000 پیامک نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سوالات خود را در اینجا مطرح کنید.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=627795

www.bimepasargad.mihanblog.com

بهترین سرمایه گذاری با کمترین پس انداز برای آینده فرزندان
/*-ممنونم مریم جون

وای مریم جون چقدر اطلاعات شما خوبه

خوش به حال دخملتون که همچین مامان باهوش و دقیقا و مطلع داره

اگه فضولی نباشه این همه اطلاعات رو از کجا یاد گرفتین

مریم جون عاشق همچین مامانیم من

ادم دیگه غصه نداره
صبا جون لطف داری عزیزم
من خیلی کلاسهای مشاوره میرم. اینو من از کلاس ایده پردازی یاد گرفتم
برخی از سوالهای دختر من
1- چرا کره زمین گرده؟
2- اگر کره زمین مربع بود چه شکلی بود؟؟؟
3- ایا ممکنه نیوتن اشتباه کرده باشه؟؟
4- فیلم رو چه جوری تدوین میکنن؟
مبینی چه سوالهایی تو ذهنشه که همش مشغولش میکنه وقتی اینا رو مینویسه دیگه از ذهنش پاک میشه یا میفهمه که باید بره دنبالش.اگر سوالی باشه که جوابشو زود پیدا کنه که از ذهنش پاک میشه ولی تا وقتی تو ذهنشه رو رو کاغذ نیاورده فقظ ذهنو مشغول میکنه
تو هم مامان خوبی هستی .راستی از آشپزیات نگفتیااااااااااااااااااااااااااااااا
مریم جان به دادم برس

امروز دخترم رفته مدرسه لقمه اشو که بالا اورده که هیچ اومده خونه می گه ناهار نمی خورم

الانم همش داره گریه می کنه که وقت کم میارم

از چهارشنبه تا جمعه هم مدام مشغول خوندن بود

امروزم با استرس از 4 صبح بیداره

یعنی اشتباه کردم دیگه ازش درس نپرسیدم؟؟؟

دارم دیونه می شم

اصلا لب به غذا نمی زنه

استرس درس داره شدید

هر چی بهش می گم وقت داری گوش نمی ده

دو تا سوره باید حفظ کنه

نبا که 40 تا ایه اس 20 تاشو حفظ کرده

یس هم که 80 تاس تا الن 10 تاشو حفظه
صبا جون من فکر میکنم یه دفعه ولش نکن عزیزم. کم کم بزار مستقل بشه. اگر دیدی اضطراب داره یکم باهاش حرف بزن آرومش کن. یه حموم بفرستش . نیم ساعت استراحت کنه.ولش نکن بچه رو یه دفعه عزیزم.خودتم سعی کن خونسردی تو حفظ کنی.راستش شعار دادنش راحته. کار اصلی رو توباید انجام بدی هنرو خلاقیت بخرج بدی. خیلی هم یکدفعه همه چی و عوض نکن
2706