2733
2734
سلام من الان 24 هفته ام دوقلو توهفته 13 سرکلاژکردم  با سرویکس 39 دکترم گفت من کلا سرکلاژتوصی ...

سلام عزیزم توک طول سرویکست خوب بوده من دکترم گفت نمیخای الانم ۱۸هفتم 

خدایا دوقلو هام  سالم بیان بغلم 🙏💋
سلام من الان 24 هفته ام دوقلو توهفته 13 سرکلاژکردم  با سرویکس 39 دکترم گفت من کلا سرکلاژتوصی ...

میشه درخاستمو قبول کنی بعضی وقتا سوالی چیزی بپرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام گلم خوبی رفتی سنو انومالی من سه شنبه میرم ان تی.. میگم من ویار شدید دارم تهو استفراغ تو نداری ...

سلام عزیزم اره رفتم خدارو شکر همچی خوب بود جنسیت بچهامم پسر بود من اصلا ویار نداشتم خیلی کم

سلام عزیزم اره رفتم خدارو شکر همچی خوب بود جنسیت بچهامم پسر بود من اصلا ویار نداشتم خیلی کم

ای جاااان دلم خدا برات حفظشون کنه انشاالله بسلامتی دنیا بیان .خیلی خوبه ویار نداشتی خداروشکر

خدایا شکرت..خدایا بسلامتی و به موقع زایمان کنم میشه یه صلوات مهمونم کنید...
2738
ارع عزیزم

سلام عزیزم خوبی؟من قصددارم ای یو ای کنم،دوقلو پسر،میشه بگی قبل ای یو ای باید چه کارکنم؟چقدر احتمال موفقیت هست؟؟میخام امادگی داشته باشم

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
سلام عزیزم خوبی؟من قصددارم ای یو ای کنم،دوقلو پسر،میشه بگی قبل ای یو ای باید چه کارکنم؟چقدر احتمال م ...

سلام گلم قبلش خودتو شوهرت یکسره چیزای مقوی و گرم بخورین شکمتو با روغن سیاه دونه چرب کن احتمالش ک 20درصده انشالله میگیره واست

سلام گلم قبلش خودتو شوهرت یکسره چیزای مقوی و گرم بخورین شکمتو با روغن سیاه دونه چرب کن احتمالش ک 20د ...

ممنون ان شاءالله

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

سلام عزیزم

من ماه قبل ای یو آی ام منفی شد.

میشه بپرسم چه تقویتیایی خودتون و شوهرتون خوردین؟

بعدش چطور کلا استراحت مطلق بودین؟

من تا ۴ روز استراحت بودم ولی از روز ۶ رفتم دیگه سرکار

سلام عزیزم من ماه قبل ای یو آی ام منفی شد. میشه بپرسم چه تقویتیایی خودتون و شوهرتون خوردین؟ بعدش ...

سلام گلم من ویتامین د اسید فولیک میخوردم شوهرمم زینک پلاس اسید فولیک از روز اول تا 12روزم استراحت مطلق بودم چیزای ادویه دار نمیخوردم چیزای پروتئینی میخوردم شیرر سویا ماکارونی نشاسته حل میکردم تو اب 

2706