2737
2739

شوهر من حتی رفتارش با من تابع رفتار مادرشه چیکار کنم؟

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

شوهر بچه ننه رو باید کادو پیچ کرد فرستاد برای همون ننش  

واقعا اعصاب خورد کن هستند مردهای وابسته!

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سپردم دلِ خود را به خدا...🌿💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یاواش یاواش آدمش کن

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  
شوهر بچه ننه رو باید کادو پیچ کرد فرستاد برای همون ننش     واقعا اعصاب خورد کن هستند م ...

دوسدارم واقعا دلم میخواد ولی نمیشه خودش زیر بار نمیره 

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
وایییی قشنگ درک میکنم حرفتو🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️منم با یه همچین ادمی بودم اخرشم سرهمین اخلاقش جداشدم ...

چیکار میکرد میخوام زدونم مشکلش چقدر حاده؟

2738
یاواش یاواش آدمش کن

چطوری

شوهر خواهرم برای رابطه زناشوییشم ننش نظر میداد کی باشه

جدا شدن

نمیذاشت پسرش یه قرون خرج کنه

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  

با محبت بیش از حد میتونی ب سمت خودت بکشی... غر نزنی الکی قهر نکنی... خلاصه که بهتر از مادرش باشی

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
چیکار میکرد میخوام زدونم مشکلش چقدر حاده؟

سنش کم بود 

هرچی مامانش میگف این میگفت چشم

بدون اجازش ده هزار هم خرج نمیکرد بدون اجازش به من چیزی نمیخرید جایی نمیبرد هرجا مامانش بود میچسبید بهش اصن یه وضعی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

چطوری

اگه خواهر یا برادر داره تبعیضهارو پیدا کن بزرگنمایی کن

طرف شوهرت باش 

از مشاورکمک بگیر

تا میتونی از مادرش فاصله بگیردور شو

مادرای ایرانی هوویعروساشونن