2737
2734
عنوان

عشقا بیاید راهنمایی کنید

62 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها حدودا 2یا3ماه دیگه میخوایم بریم سفر حالافامیلا گفتن بریم تبریز خب ما خوزستانی هستیم ترکی هم بلد نیستیم تا حالا هیچکدوممون هم تبریز نرفتیم و نمیدونیم چجور جاییه اگر شما رفتید  میشه بگید

بیخیال درست نشد عادی میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تبریز شهر قشنگیه جاهای گشتنی هم داره ولی من پیشنهاد میکنم برین اردبیل سرعین

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2738
آره اردبیل هم خیلی قشنگه

تو این فصل خنک هم هست 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2706