2703
2553
چه اشکالی داره خوبه از چاقی و اضافه وزن مریضی های بدتر از کرونا بگیرین. کرونا که دیگه تموم میشه تق ...

گرفته باشن دوباره باز کرونا میگیرن

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍

بعضیا از خودشون چه نظریه هایی صادر میکنن ! کرونا تموم شده و فلان .نمیخواین رعایت کنین نکنین  ولی دیگه تِز الکی ندین 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه اشکالی داره خوبه از چاقی و اضافه وزن مریضی های بدتر از کرونا بگیرین. کرونا که دیگه تموم میشه تق ...

دقیقا توی ایام کرونا خیلی چاق شدم،قبل کرونا ۳سال بدنسازی میرفتم ول که کردم پاچیدم

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی
2456

سواد اکثر مردم در همین سطحِ کاریش نمیشه کرد هرچی بگی حرف خودشونو میزنن 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

کسی ماسک نمیزنه توباشگاه

من میرم ولی استرس دارم 😐🌺

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃
مشکلی تاحالا پیش نیومده خدای نکرد؟

نه خدا رو شکر

❌صرفا جهت کمک به مردم غزه❌👇.             از طریق شماره حساب های موجود در لینک زیر متعلق به بنیاد خیریه ام الیتامی الخدیجه الکبری، می‌توانید در توزیع مایحتاج مورد نیاز میان مردم غزه سهیم شوید. جهت اطلاع ازجزئیات حساب ها، عضویت در کانال های مربوطه و اطلاع از روند کار خیریه، بررسی چگونگی انتقال به مردم غزه و تهیه اقلام غذایی وارد این لینک شوید👇https://zil.ink/bonyadkhadijah 
 کسی ماسک نمیزنه توباشگاه من میرم ولی استرس دارم 😐🌺

ووی خیلی چاق شدم منم از استرسه که نمیرم‌.پیاده روی میرم ولی فقط پایین تنم لاغر شده

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی
2714
بچه ها این کرونای لعنتی کی تموم میشه خسته شدیم دیگه

هروقت ۷۰ ۸۰ درصد کل دنیا واکسن بزنن 

کرونا هم مثل هزار تا ویروس دیگه. قبلا هم اینهمه ویروس بود هیچجا نمیرفتیم ؟؟؟؟!!!البته مخالف نیستم با ماسک و رعایت کردن ولی نه دیگه که آدم از ضروریاتشم بگذره.

اونهایی که از کرونا فوت شدن همشون بیمارستان رفتن و بستری شدن بعد از تزریق اونهمه دارو (داروهایی که واقعا اسمشون داروئه ولی جون آدمیزاد و میگیره) فوت شدن هیچکس نبوده که تو خونه مراقبت کرده باشه و فوت شده باشه. مطمئن باشید پشت پرده این کرونا کلی برنامه ها و افکار اقتصادی و پول ساز هست.!!!!!!! یعنی مردن ماها برای یه عده دم کلفت سود داره😢😶

حالا شما کرونا هم گرفتی تو خونه مراقبت کنی خوب میشی مطمئن باش.

خدایا خودت میدونی...  
کرونا هم مثل هزار تا ویروس دیگه. قبلا هم اینهمه ویروس بود هیچجا نمیرفتیم ؟؟؟؟!!!البته مخالف نیستم با ...

من کاری ندارم که براشون سود داره یا نه نداره اتفاقا اگه کسی کرونا بگیره حالش بد شه باید بره دکتر این حرفو قبول ندارم گه میگی تو خونه درمان شیم من خالم ۷۰ درصد ریه هاش نابود شده بودن تو کرونا اگه بیمارستان نمیرفت میمرد 

من خودم دوبار کرونا گرفتم وقتی یبار گرفتی دوباره هم میگیری  این ویروس خیلی بد تر از ویروس های دیگس اگه سرسری رد بشیم ما هم دچارش میشیم  کار هایی که واجبه باید انجام بشه حالا لازم نیست همش تو خونه باشیم اگه همه پروتکل های بهداشتی رعایت بشه چیزی نمیشه

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
من کاری ندارم که براشون سود داره یا نه نداره اتفاقا اگه کسی کرونا بگیره حالش بد شه باید بره دکتر این ...

دیگه در این حد که بری یه دکتر مطمئن و تشخیص بده بیماریو که باید بری 

ولی به جای تحت مراقبت های پرستار و بیمارستان رفتن بشینید تو خونه یه دلسوز ازتون مراقبت کنه

خدایا خودت میدونی...  
2706