1874
2106

ماسک میرنید توی باشگاه؟

پسر گلم غرورمه،دختر گلمم غرورمه،پسر و دختر نداره هر دو امانت خدا در دستان ما هستن,خدایا شکرت بابت فرزندان سالم

داداشم میره با ماسک 

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟ 🥺             درسته عین آدم رفتار نمیکنم، ولی ته ته ته قلبم رو دوسش دارم، میدونم گاهی با رفتارا و کارایی که نباید میکردم آزارش دادم ولی دوست نی‌نی سایتی عزیز اگه رفتار بدی از منو و امثال من دیدی به پای اسلام و دین و مذهب نذار، مشکل از ماست نه پیر و پیغمبر، اگه بدی دیدی از ما بنویس پای نادونی خودمون، اگه خوبی دیدی بدون منشأش جای دیگس😘❤️                                                                                       در ضمن اگه تاپیکی مغایر قوانین سایت زده بشه گزارش میزنم حالا اسمشو هرچی میخوای بذار، عقده ای، عقب مونده، اُمُل.... هرچی فقط مواظب زبونت باش که فرهنگتو نشون میدهشهید مدافع حرم شهید عجب گل غلامی   پیشنهاد میکنم این تاپیکم که درمورد یکی از شهدای مدافع حرم هست رو بخونید ❤️❤️❤️. ⛔خوبه گفتم درخواست دوستی ندین😐، درخواست ندین من قبول نمیکنم، لطفا ناراحت نشید، کارید دارید توی خود تاپیک بگید، اگه دیدید زدم لغو دوستی ناراحت نشید چون گفتم همون اول که قبول نمیکنم⛔   

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من میرم کلاس رقص تو باشگاه😐سال قبلم بدنسازی میرفتم

ماسک نمیزدم نفس درنمیاد که

کاربر قدیمی ام که ترکید😐✋پس کی منم عروس میشم😐😭هر جا هستی،هر کی هستی،میدونم با اولین بارون پاییز میای،منتظرتم😐♥️
2124
2050
داداشم میره با ماسک 

مشکلی تاحالا پیش نیومده خدای نکرد؟

پسر گلم غرورمه،دختر گلمم غرورمه،پسر و دختر نداره هر دو امانت خدا در دستان ما هستن,خدایا شکرت بابت فرزندان سالم
من خیلی وقته میرم بدون ماسک البته تعداد کمتر شده☺

مشکلی خدای نکرده پیش نیومده؟

چه اشکالی داره خوبه از چاقی و اضافه وزن مریضی های بدتر از کرونا بگیرین. کرونا که دیگه تموم میشه تق ...

گرفته باشن دوباره باز کرونا میگیرن

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
چه اشکالی داره خوبه از چاقی و اضافه وزن مریضی های بدتر از کرونا بگیرین. کرونا که دیگه تموم میشه تق ...

دقیقا توی ایام کرونا خیلی چاق شدم،قبل کرونا ۳سال بدنسازی میرفتم ول که کردم پاچیدم

2051