2726
عنوان

ختم قرآن

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 27 پست
اخی عزیزم خیلی ناراحت شدم انشاالله بزودی جاش سبز بشه حتما به نیت شماهم میخونم گلم 

میشه برا منم دعا کنی فاطمه ام خارج رحمی داشتم یه لولم مسدوده و هزار تا درد برا بارداری سالم و بی دردسرم دعا کن 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه برا منم دعا کنی فاطمه ام خارج رحمی داشتم یه لولم مسدوده و هزار تا درد برا بارداری سالم و بی درد ...

انشاالله بزودی زود یه بارداری سالم در پیش،داری 

منم مثل شما یه خارج از رحم داشتم 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
زهرام دعا کن این.ماه بشه باردار شم خ خسته و ناامیدم شوهرم.از من بدتر

حتما عزیزم انشاالله بزودی زود طعم مادرشدن و میچشی 

2728
انشاالله بزودی زود یه بارداری سالم در پیش،داری  منم مثل شما یه خارج از رحم داشتم

کار خاصی کردی دیگ تکرار نشد از تکرارش میترسم 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
کار خاصی کردی دیگ تکرار نشد از تکرارش میترسم 

رفتم عکس رنگی که لوله هامو چک کنم بعد هم تست پاپ اسمیر دادم که خداروشکر مشکلی نداشت بعد از اون بارداری یه بارداری پوچ داشتم و الانم که به لطف خدا دوباره باردارم 

رفتم عکس رنگی که لوله هامو چک کنم بعد هم تست پاپ اسمیر دادم که خداروشکر مشکلی نداشت بعد از اون باردا ...

منم رفتم عکس رنگی پاپ اسمیرم دادم دیگ خدا کنه دیگ خارج رحمی نشم 

منم رفتم عکس رنگی پاپ اسمیرم دادم دیگ خدا کنه دیگ خارج رحمی نشم 

نمیشه دکتر به من گفت هرچی فاصله بیشتر باشه برا بارداری این اتفاق احتمالش کمتره حداقل ۸ ماه فاصله بده که احتمالش خیلی کم بشه 

نمیشه دکتر به من گفت هرچی فاصله بیشتر باشه برا بارداری این اتفاق احتمالش کمتره حداقل ۸ ماه فاصله بده ...

ابان اونجوری بود که اذر ختم بارداری شد الانم که ماه دوم اقدامم ف کنم شد دیگ ۷. ۸ ماه اگ حالا بگیره 

چند ماه اقدام بودی ماه چند گرفت

ابان اونجوری بود که اذر ختم بارداری شد الانم که ماه دوم اقدامم ف کنم شد دیگ ۷. ۸ ماه اگ حالا بگیره&n ...

من با اقدام اول گرفت 

انشاالله که بزودی باردار میشی دوباره 

من با اقدام اول گرفت  انشاالله که بزودی باردار میشی دوباره

ممنونم از دعات گلم 

ان شاالله