2733
2734
عنوان

خیانت...

464 بازدید | 48 پست

امروز شنیدم یکی از اشناهام عاشق بچه خواهر شوهرش شده یعنی زنه میشد زندایی پسره داشت میمیرد انقدر گریه میکرد الانم تند تند داره پیام میده از عشقش دارم میمیرم چیکار کنم😐چی بگم بهش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عاشق 😏😏😏

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

استغفرالله

راست میگی؟

اگه در این حد داغونه تو نمیتونی کمکش کنی😐

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2706