2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم!...

324 بازدید | 18 پست

حالم خیلی بده شوهرم‌ یه وقتا یه رفتارای خیلی زشتی نشون میده ولی انقدر مادرش خوبه انقدر پدرش خوبه انقدر برادرش خوبه انقدر بهم خوبی میکنن و انقدر من عاشقشونم نمیتونم به شوهرم چیزی بگم به حرمت اونا...واقعا دوسشون دارم بیش از حد خوبن حتی از خانواده خودم بهترن احترامم میکنن خیلی عالی هستن...چیکار کنم بنظرتون اینکه اصلا قهر نمیکنم بده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با شوهرت قهر میکنی چ ربطی به خانوادش داره دوست من از شوهرش طلاق گرفته و زن وبچم گرفته بعد از اونا مامانش با خانواده شوهرش رفت و آمد میکنه

اونم اونموقع طلاق نمیگرفت:/

2738
شوهرت رو پس از تو خیابون گرفتنش، خب با شوهرت حرف بزن درباره ی کاراش،به خانوادش ربطی نداره که

بخدا یه درصدم شبیه خانوادش نیست حتی یه درصد امروز یه خانمی بهش زنگ زد گفت کجایی چرا نمیای من خیلی قاطی کردم داد و بیداد کردم که باید منو ببری تو روی اون خانم خلاصه منو برد و فهمیدم نامزد رفیقشه و پول لازم داشتن پسره روش نشده دختره زنگ زده خلاصه شوهرم قهر کرد که چرا حرفشو باور نکردم صدای خانمه رو شنیدم از کوره در رفتم ولی باز وقتی اومدیم خونه انقدر مادرش اینا دعواش کردن و با من خوب رفتاری کردن من خجالت کشیدم..

بخدا یه درصدم شبیه خانوادش نیست حتی یه درصد امروز یه خانمی بهش زنگ زد گفت کجایی چرا نمیای من خیلی قا ...

حق داری منم بودم قاطی میکردم،تازه شاید خیلی بدتر!!

ولی با شوهرت حرف بزن و بگو عزیزم تو خودتو بذار جای من،خب حق بده تو هم بودی از کوره در میرفتی!بعدشم من اگه قاطی کردم چون دوست دارم وگرنه بترس از روزی که برام مهم نباشی و با یک زن تو بغل هم ببینمت و برام مهم نباشه

2706