2703
2553

۴ساله ازدواج کردم همسرم دم دمی مزاج ثبات شخصیت نداره از همون اوایل بحث داشتیم بین خودم و خودش و خوانواده هامون… خلاسه هربار مغذرت خواهی کرد با فشار روحی که به خودش میاورد میخواست به ما ثابت کنه چیزیش نیس به حرف ما گوش نمیکرد بره دکتر… یه دوره خیلی خوب شد ینی رعایت میکرد کاری نداشت به من …اما الان یه پسر ۲ساله دارم بهتر ک نشده بدترم شده ثبات نداره وسواس فکری و جسمی پیدا کرده خیلییییییی حساسه به هرچیزی  خیلی فکرش درگیره مدام به کوچکترین چیزا گیر میده قرار مسافرت یا دور همی باشه کنسل میکنه ۴ساله اصلااا مسافرت نبرده منو ،،،،با هرکسی خوی نمیگیره هر تصمیمی میگیره سریع تصمیمش عوض میکنه….

جدیدا تو روی پدر مادرم و پدرش درمیاد بعد زودم پشیمون میشهاز بیرون همه فکر میکنن خوشبختیم مشکل مالی نداریم آدم با ادب و خوش تیپی ولی من که باهاش دارم زندگی میکنم میدونم مشکل داره …… از طرفی ام کاراش دست خودش نیس میخوام طلاقم بگیرم پسرمم ببرم باخودم اما واقعا بازم احساس میکنم کارم اشتباهه 

من ۲۴سالمه شوهرم ۲۷ سالشه ازدواجمون سنتی بود هنوزم دوستش دارم چون آدم بدی نیست این اخلاقایی که گفتم داره مطمئنم دست خودش نیست.

دکتر و روانپزشک 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

یعنی چی دست خودش نیست ?

عزیزم مرد ۲۷ ساله که چندین ساله پارتنرت هست باید دقیق از احساساتت و اینکه چه چیز تو رو شاد یا غمگین میکنه با خبر باشه 

پس خودش میدونه چیکار میکنه حالا توجهی نداره 

2714

بنظرم مشاوره خوب میتونه مشکلتون رو حل کنه

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹

اصلااا دست به زن نداره به من فوحش نداده حرصش میگیره به پدر مادرم و دایی و خاله هام بد بیراه میگه حرصش به اونا خالی میکنه میگم مگه کاریت کردن که اینارو فوحش میدی

2706