2737
2734

یه تیکه فیبر از کارتون تلوزیون کنده حواسم نبود کرده داخل بینیش ۲ سالشه اومدم در بیارم سُر خورد رفت بالا اصلا معلوم نیست دیواره ی داخل بینیش باد کرده اونم پشت اون وَرَم مونده چیکار کنم بردم حموم گفتم شاید بیاد پائین به نظرتون خطر داره؟ با پزشک گوش حلق بینی تماس گرفتم گفت بیار اگه نتونیم دربیاریم باید جراحی کنیم تو رو خدا اگه کسی راهکار بلده بگه نمیخوام اذیت بشه😓😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه کم آردی ، ادویه ای چیزی جلو بینیش بتکون عطسه ی شدید بکنه

مواظب باش تو چشش نره

یا یواشکی نخ یا پر بکن دماغش قلقکش بده عطسه کنه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738

فین بلده اگه بلده اون یکی سوراخ ببند بگو فین کنه پسر همسایمون لوبیا کرده بود اخرشم بردن دکتر درش آورد

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

ببین محکم میتونی دماغشو فوت کنی.یا سرم داشته باشی از سوراخ مخالف بافشار سرم بزن به بینیش با سرنگ

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

ببر بیمارستان ی لحظه درش میارن چرا دستکاری کردی آخه همین الان ببرش

چه لذتی بالاتراز اینکه واسطه به دنیا آوردن نوزادی باشی که مادرش قراره برای اولین بار ببینتش مامایی شغل نیست زندگیه♥♥😍😍
2706