2726

شبتون بخیر سونوگرافی گفت لنف نود راکتیو بقطر 17 میلی متر دارم و گفتن چیز مهمی نیست ولی من همش درد دارم درمانش چیه؟ توروخدا کمک کنین 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نتیجه رو  بردییش دکتر؟

بهت دارو میده حتما

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
2728
ميتوني بگي علايم ت چي بوده

زیربغل راستمو که میخواستم چک کنم دیدم با فشار دادن خیلی شدید درد میگیره توهم سرطان سینه گرفتم ولی سونو گفت حتی کیست هم ندارم 

نتیجه رو  بردییش دکتر؟ بهت دارو میده حتما

نداد گفت چیز مهمی نیس اینترنتی هم از چندتا دکتر غدد پرسیدم گفتن راکتیو ارزش وقت گذاشتن نداره به مرور خوب میشه ولی دردش حواسمو پرت میکنه هی

نداد گفت چیز مهمی نیس اینترنتی هم از چندتا دکتر غدد پرسیدم گفتن راکتیو ارزش وقت گذاشتن نداره به مرور ...

ای بابا کاش برای دردش یچی میداد 

من کیست سینه دارم.بعضی اوقات دردش واقعا ناجور میشه

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم