2737
2734
عنوان

خیلی دلم میخواد

425 بازدید | 8 پست

یه مزرعه ی بزرگ با یه خونه ی بزگ کنارش یه جای دور دور داشته باشم تنها

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نه... تنها نداریم.... یا همه یا هیچکس😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
نه نه... تنها نداریم.... یا همه یا هیچکس😁

فقط خانواده( شوهر و بچه ها)

دلم خیلی تنهایی میخواد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببخشید اینجا کامنت میذارم.من سر یه ماجرایی تعلیق شدم و نمیخوام موقتا جلوی چشم نی نی یارها باشم. این چیزی که شما خواستین خیلی سخت نیست ولی چون تو اون تاپیکتون نی نی یارها رو تگ کردین ، نمیخوام فعلا جلوی چشم نی نی یاری باشم تا بتونم شاید حتی یک درصد بتونم که برگردم. پس لطفا این پست من رو ندید بگیرین خواهش میکنم  

این تاپیک من رو ببینید

و همچنین این یادداشت وبلاگم 

==================

این ارشیوش و اولین روزهای سایت

این لینکه کار نمیکنه گمونم بخاطر صرح صیانته ولی تو همون تاپیکه لینکش هست 

2738
ببخشید اینجا کامنت میذارم.من سر یه ماجرایی تعلیق شدم و نمیخوام موقتا جلوی چشم نی نی یارها باشم. این ...

😅😅😅

ممنون