2733
2734

هزاران بار بیشتر از قبل شده این دسته تاپیک ها . تا چه زمانی دوستان نی نی سایتی بهتون یاد بدن که چه جوابی بدین ؟ بین دو دسته که میگن جواب بده و دسته دیگه میگن به خودت برس استخاره کنید و بگید چیکار کنم و روح خودتو عذاب بدید ؟؟

"در این جهان هیچ چیز ارزشمند تر از شما وجود ندارد"

مشکل شما زشتی یا زیبایی نیست . مشکل شما عقده ای بودن همسر و بد بین بودنش نیست . مشکل حتی وجود شما هم نیست!

🌺🕊فقط عزت نفس و اعتماد بنفس🕊🌺

از همین الان شروع کنید ، مقالات و اینترنت همه در دسترس شماست! پادکست ها ، یوتیوب ، تاپیک های نی نی سایت ، چنل های تلگرام ، انواع پیج ها ، کتاب های مختلف 

فقط اراده کنید ، با علاقه مشتاق رشد روحی باشید

صدای قلبتون رو بشنوید ، تا چه زمانی باید انسان ها یادآور این باشن که شما چطور با خودتون رفتار میکنید ؟؟ 

جهان آینه درون شماست ❤

زیباترین ها ، ارزشمند ترین ها ، عاشقانه خودتون رو دوست داشته باشید و به جهان عشق بورزید تا معجزه زیبایی رو ببینید ❤

چشم دل باز کن که جان بینی ، آنچه نادیدنی ست آن بینی 🦋

در عشق و نور و پناه خالق باشید🦋

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂 فکرکردم واقعیه 

بله انقدر که زیاد شده ..

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

شما تاپیکاتون خیلی قشنگه😍💚

خسته نباشید😅🙏

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
2738
😐😐 کاش ب همین سادگی بود

سادگی ؟ نه ساده نیست 

هر رشدی همراه با خودش سختی داره . اگه بخوای درس بخونی باید استرس شب امتحان رو تحمل کنی ، اگر تو رشته ورزشی موفق باشی ، از قبل باید سختی رو تحمل کنی . حتی برای رشد یه دندون کوچک هم درد هست!

رشد روح ، که هدف اصلی و والای ماست سخت تر از اینها هست و تغییر جهان درون و بیرون 

افرادی شیرینی رسیدن بهش رو حس میکنن که مثل بقیه دست کم نگیرن ..

اولین قدم همینه 🦋

شما تاپیکاتون خیلی قشنگه😍💚 خسته نباشید😅🙏

ممنون 😍 سرزنده و مانا باشید🕊