2703
2553
عنوان

چرابعضیاانقداخلاقشون‌گنده

210 بازدید | 17 پست

نمیدونم‌من حساسم یابعضیانرمال نیستن،رفتم‌طلافروشی بهش میگم بیزحمت این‌ چنتاانگشترووزن میگیریدببنم چن‌گرمه باتشرمیگه چیه؟من چ‌میدونم سلیقه ی توچجوره نمیبنی گندس ینی گرمش بالاس  اخرسرهم زورم‌گرف ببرمش بسکه بداخلاقی کرد،وقتیم گفتم نمیخامش قهرکردگف ازاولشم‌معلوم بودنمیخای بخری...عجبانمیدونم‌چشونه این‌ملت

واااا کاسب باید مردم دار باشه این چه طرز رفتار بود

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شرمنده دارم میرم داروخانه فقط سوالم اینه ک ضد آفتاب پریم ک جوانه کننده برای پوست خشک ایا  رنگ ...

خب داری میری ک چرا همونجا نمیپرسی؟فک کنم داره رنگ بندی

شروع ورزش۶ام فروردین ماه💪خدایاکمکم کن بتونم حرکت ورزشی مورد علاقمو باتمرین منظم بهش برسم💪💪🥲🌹
2714

اینجوری میکنن ک بخری 

دیگ نمیدونن اگ قصد خرید داشته باشی منصرف میشی

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

همه جا شده مسخره بازی رفته بودم بانک بجای اینکه کارمنو راه بندازه سرش تو گوشی بود بعدشم پاشد رفت به اون یکی نشون بده با هم بخندیم بعدش برگشت یک ساعت تو بانک بودم. فقط خودم و کارمندان بانک هیچکس دیگه ای نبود که بگم شلوغ بوده

یه دونه پسر دارم پسر تنها
همه جا شده مسخره بازی رفته بودم بانک بجای اینکه کارمنو راه بندازه سرش تو گوشی بود بعدشم پاشد رفت به ...

تواینجورمواقع ک رواعصاب میرن نمیدونم بایدچجوربرخوردکنم دعواکنم یاکوتاه بیام  

تواینجورمواقع ک رواعصاب میرن نمیدونم بایدچجوربرخوردکنم دعواکنم یاکوتاه بیام    

من کاغذ فرم و برداشتم نگاه کردم دوباره گذاشتم ولی اینبار نزدیکتر که شاید ببینه دید ولی گفت میرم و بر میگردم ناظر ندارن بعد باید تو همه بانک ها دوربین بذارن و روکار کارمندان نظارت کنند هعی ایران همون ایران زمان کوروش و خسرو پرویزه اما ما اون ایرانیای قدیم نیستیم

یه دونه پسر دارم پسر تنها
2706