2137
2106
عنوان

چرابعضیاانقداخلاقشون‌گنده

179 بازدید | 17 پست

نمیدونم‌من حساسم یابعضیانرمال نیستن،رفتم‌طلافروشی بهش میگم بیزحمت این‌ چنتاانگشترووزن میگیریدببنم چن‌گرمه باتشرمیگه چیه؟من چ‌میدونم سلیقه ی توچجوره نمیبنی گندس ینی گرمش بالاس  اخرسرهم زورم‌گرف ببرمش بسکه بداخلاقی کرد،وقتیم گفتم نمیخامش قهرکردگف ازاولشم‌معلوم بودنمیخای بخری...عجبانمیدونم‌چشونه این‌ملت

واااا کاسب باید مردم دار باشه این چه طرز رفتار بود

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

مغازه. دارا طلب دارن کلا 

دلشون میخواد فقط بری و چشم بسته بهت بندازن... 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 

اینجوری میکنن ک بخری 

دیگ نمیدونن اگ قصد خرید داشته باشی منصرف میشی

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2050

همه جا شده مسخره بازی رفته بودم بانک بجای اینکه کارمنو راه بندازه سرش تو گوشی بود بعدشم پاشد رفت به اون یکی نشون بده با هم بخندیم بعدش برگشت یک ساعت تو بانک بودم. فقط خودم و کارمندان بانک هیچکس دیگه ای نبود که بگم شلوغ بوده

یه دونه پسر دارم پسر تنها
همه جا شده مسخره بازی رفته بودم بانک بجای اینکه کارمنو راه بندازه سرش تو گوشی بود بعدشم پاشد رفت به ...

تواینجورمواقع ک رواعصاب میرن نمیدونم بایدچجوربرخوردکنم دعواکنم یاکوتاه بیام  

تواینجورمواقع ک رواعصاب میرن نمیدونم بایدچجوربرخوردکنم دعواکنم یاکوتاه بیام    

من کاغذ فرم و برداشتم نگاه کردم دوباره گذاشتم ولی اینبار نزدیکتر که شاید ببینه دید ولی گفت میرم و بر میگردم ناظر ندارن بعد باید تو همه بانک ها دوربین بذارن و روکار کارمندان نظارت کنند هعی ایران همون ایران زمان کوروش و خسرو پرویزه اما ما اون ایرانیای قدیم نیستیم

یه دونه پسر دارم پسر تنها
2143
چ تفاهمی منم پریم خخ

نفسم بالا نمیاد اصلا جو ندارم بلند بشم هیچ کس درکم نمیکنه میگن انگار چیشده😁اولین باره این شکلی شدم به خدا خیلی بد اخلاقم  به شدت شاید بعضیا به خاطر پری بد اخلاق میشن ناراحت نشو