2137
2106

چ خبرتووونه؟؟؟

طرف میگه بچه دار نمیشم میاد زیرش کامنت میزاره خداروشکر من دوتا بچه دارم 

یکی میگه شوهرم این مشکلو داره کامنتای زیرش اینه خداروشکر ک من این مشکلو ندارم 

یکی داره شرح ناراحتیاشو میگه و منتظر همدردیه 

بعد کامنت زیر تاپیکش اینه 

وای ببخشید ولی منفجر شدم از خنده 

دلی هم نیست سعی کنین دلداری بدین ولی تو دلتون بخندین و خداروشکر کنین  

نمیتونین مفید واقع بشین تاپیک و ترک کنین تمام واقعا عیبه

چهارمین کاربریمه اولین کاربری مال سال 94بوده لطفا گزارش نزنین.....برای استخدام شدن شوهرم صلوات بفرستین جبران میشه

اوهووم 

موافقم

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

دقیقا

زندگی چن بار زمینم زد                                              زندگی چیز هایی رو نشونم داد که                               هرگز نمیخواستم ببینم                                               من غم و شکست رو تجربه کردم                                  اما از یه چی مطمئنم                                                اینکه همیشه بلند میشم...🙂
2124

یکی به من گف آدم نبودی طلاقت دادن

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
2050

این اخلاق ربطی به زنان بر علیه زنان نداشت که کلا یه جور بیشعوریه حالا چون اینجا همه زن هستن اینجور میگی 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝

بعضیا کلا دوس دارن بخاطرع داشته هاشون خدارو شکر کنن😐

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜

ببین اینجا ادما یا ۱۰۰ درصد خوده واقعیشون هستن یا ۱۰۰ درصد نیستن خانوما اکثرا اینطورین تو دنیای واقعی راحت بروز نمیدن ولی اینجا چون کسی هویتشونو نمیشناسه خودشونو ول میکنن میشه اینی ک میبینی

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot... ما آقا...کاکا ما لجبازیم..😌مااصلا لج میکنیم..😌این خودخواهیه!!😎 این لجبازی نی ها!! این خودخواهیه!😏 ما لج میکنیم😌😎☻👊🏻   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
بابا بیخیال هر کسی تو یه فازیه انتظار نداشته باشیم همه درکمون کنن

درک نمیکنن اطهار نظر نکنن نمک نپاشن 

آقا حرف زدن بلد نیستن حرف نزدن ک بلدن خیلیامون چون به هیچکس اعتماد نداریم پناه اوردیم ب مجازی چون تو دنیای واقعی دلسوز نداریم 

چهارمین کاربریمه اولین کاربری مال سال 94بوده لطفا گزارش نزنین.....برای استخدام شدن شوهرم صلوات بفرستین جبران میشه

خیلی از موارد زنان علیه زنان نیست دیگه، مرگ انسانیته

"مرد هستم"                                                                                                                                                    
مخصوصا اینایی که میگن ببخشید خندم گرفت بخاطر فلان حرفت 😂😑😑😑😑😑 یه پنجاه نفرم لایک میکنن واقعا ...

واقعا من اونا بیشتر ناراحتم میکنه خیلی زشته بنظرم

1718