2726
عنوان

🙂بیاین کمکم کنید وسواس شدید دارم

221 بازدید | 13 پست

روی جزئیات طهارت خیلی مانور میدم و با ی اب گرفتن ساده پاک نمیشم چون دائم چشمم این طرف اون طرف که اب کجارفت کحا نرفت و اکر اب جایی نبینم یقین نمیکنم که اب بهش رسیده باشه.. لطفا ی راه خیلی ساده برای طهارت محل بول بهم بگین تا بتونم خودمو خلاص کنم واقعا خیلی گرفتار شدم شاید خنده دار به نظر بیاد ولی همین مشکل ساده از نظر شما برای من کل زندگی رو تحت الشعاع قرار داده  خواهرانه کمکم کنید😣 دکترم دارم میرم ولی اینو هنوز نمیتونم حلش کنم خیلی سخته برام  ی ساعت دوساعت برای ی طهارت  باید وقت بزارم  تاپیکای قبلیم رو بخونید لطفا متوجه میشید مشکلم با کحای طهارت هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم مشکلم اینه که فکر می کنم بعد از اینکه دستشویی ام تموم شد هنوز مقداریش توی لوله ادرار گیر میکنه ووقتی می ایستم میریزه روی پاهام همش خودمو میشورم نمیدونم اونی که وقتی می ایستم میاد چیه اب یا هوا یا ادرار برای منم دعا کنید البته من خیلی تلاشمو می کنم دوری کنم از وسولس

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
منم مشکلم اینه که فکر می کنم بعد از اینکه دستشویی ام تموم شد هنوز مقداریش توی لوله ادرار گیر میکنه و ...

سلام گلم اون ادرار نیست منم این مشکل داشتم بهش توجه نکن بشور بیا بیرون من فقط مشکل طهارت دارم  الان نمیتونم خودمو بشورم گیر میکنم چتد دقیقه طول میکشه بیای از دسشویی بیرون؟ با طهارت مشکلی نداری؟  این ادرار من بهت قول میدم ادرار نیست فقط اب بگیر پاشو  اون ابام که میریزه رو پات پاکه عزیزم خیالت راحت

سلام گلم اون ادرار نیست منم این مشکل داشتم بهش توجه نکن بشور بیا بیرون من فقط مشکل طهارت دارم   ...

من نمیدونم چند دقیقه  زیاد طول نمیکشه ولی همش لباس عوض می کنم ولی اعصابم خورد میشه یا لباسامو چند بار می زنم لباسشویی الان فکر می کنم همه جای خونه نجسه

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
بدون شلوار طهارت کردی فکر کنم اونطوری راحت باشه

عزیزم مشکل شلوار نیست من کلا بی لباس میرم دسشویی مشکلم اینکه برلی شستن پره ها و سزح داخلی چون دید ندارم نمیتونم یقین کنم اب میرسه و هی تکرار میکنم

من نمیدونم چند دقیقه  زیاد طول نمیکشه ولی همش لباس عوض می کنم ولی اعصابم خورد میشه یا لباسامو چ ...

نجس نیست هیچ جا اون ابی که ازت میاد ادرار نیست به من اعتناد کن خودم این مسکل داشتم تو اهمیت نره و بنا رو برپاکیش بزار خیالت راحت پاکه پاکا

منم یه مدت همینطور وسواس بودم باید اهمیت ندی حتی پاکم نباشی بگی پاک تا از ذهنت بره بیرون

خیلی سخته چقدر تو دسشویی بودی؟ من همیشه هم فک میکنم زیر کشاله ها و دنبلان نجس میشه ولی دید ندارم ببینم حس یا واقعیه خیلی رو مخمه و جوری هست که تما باید کمر شور کنم تا پاک بشه

عزیزم در زمینه وسواس یه دکتر روانشناس عالی میشناسم که خودمم وسواس داشتم یه مدت ازش مشاوره گرفتم و وسواسم از بین رفت،، شمارش رو واست میذارم ازش وقت بگیر ۰۹۳۵۱۳۰۵۵۹۰ دکتر خشایار نعماوی زاده