2737
2734
عنوان

چرا نمیتونم باهش بهم بزنم

152 بازدید | 20 پست

چرا نمیتونم کسی که اذیتم میکنه رو حذف کنم 

با یک پسری توی مجازی دوستم که من ۱۸ ام اون ۲۳.۲۴حدودا سه ساله دوستیم ولی خوب خیلی اذیتم میکنه بهم خیانتم کرده ولی تا میام کات کنم میاد زبون بازی میکنه و باعث میشه دلم نرم بشه باهش آشتی کنم و بگو بخند کنم وقتی از هم خداحافظی میکنیم و میره تصمیم میگیرم کات کنم ولی باز وقتی میاد همه چی از یادم میره نمیتونم دل بکنم ازش دوست دارم عقلم میگه بدرد نمیخوره و تمومش کن ولی دلم میگه ادامه بده تاپیک قبلیمو بخونین متوجه میشین  

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدون حرف اضافه فقط بگو دیگه نمیتونم ادامه بدم و خودت میدونی چرا ،. برو پی زندگیت خدافظ 

و بلاکش کن و یه مدت کم از گوشی استفاده کن و تحمل کن یادت میره

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
2738

یه پیام بهش بده که دیگه نمیخوای باهاش در ارتباط باشی و خودت کارو زندگی داری

بعدشم بلاکش کن 

به همین راحتی

مهربون باش...شاید فردایی نباشه... nothing is impossible the word itself says that i'm possible     آرزو هایت را برآورده میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند      
بدون حرف اضافه فقط بگو دیگه نمیتونم ادامه بدم و خودت میدونی چرا ،. برو پی زندگیت خدافظ  و ب ...

یک بار گفتم دوباره اومد آدم زبون بازیه

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 
چجوری میتونین مجازی دوست شین؟فایدش چیه اصن با یکی چت کنی یسره؟

اگر حالا ببینیش ، با هم یه حیطه کاری مثل هم داشته باشن 

چه عیبی داره استفاده میکنن 

اما با پسر حرف زدن رو اونم بی هدف و واقعا نمی‌فهمم

حرفت و زدی بلاک کن ، و جواب ندی ، اوکی میشه 

خوبه خودت میدونی زبون بازه 

حرف میزنم هی به خودت یاد آوری کن این زبون بااازه

همون پسری که پیج دخترونه زده شمااون کاربری

آره دوباره خودش اومد گفت دوستت دارم و کلی حرف زد و من خام شدم

اگه الان تمومش نکنی قطعا در آینده با یه ضربه روحی بزرگتر این اتفاق میفته

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2706