2726
عنوان

فاز این آدم چیه؟

158 بازدید | 14 پست

آدمی که من تو پی وی ازش یه انتقاد صادقانه کردم گفتم ازش ناراحتم گله خودش رو به خودش میکنم نمیخوام غیبتش باشه بعد جواب نده اون وقت تو گروه یک دفعه منفجر شه تهمت وتوهین کنه وبگه برم بگم به همه چیا گفتی؟ به مادرت بگم؟ آبروت رو ببرم؟ دقیقا هم تو گروه فامیلی همزمان پسر بی ادبش هم حرفای زشت بزنه شما بگید فازش چیه؟؟؟؟؟؟ البته منم جواب دادم به مادرم بگو اون میدونی تو مشکل داری خواهرام هم با من مچن بهش گفتم چرا مثل 17 ساله ها رفتار میکنی؟ بعد هم چرت وپرت گفتن زیاد منم خیلی شیک کوبوندمش زمین ولی مودبانه شما بودید چی کار میکردید؟ ونظرتون درموردش چیه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگ هفده ساله ها چشونع😐🔫

بم برخورد دوست عزیز !!!

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
2728
خوب کشش نده می بینی دعوا میشه حیفه اعصابت نیست؟!

من نمیخواستم کش بدم خودش منو کشوند به قول خودش تو چالش دعوا من اصلا حوصله دعوا ندارم فقط خواستم بدونه چی کار کرده نمیدونستم اینقدر روان پریشن به خدا 

آخه نزدیک پنجاه سالشه منظورم این بود بچه بازی در میاره 

ماها بچه ایم؟!😐😕

درسته ک نوجونیمو خام ولی خداییش ع بچگی تا حدودی دراومدیم:(((

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     
ماها بچه ایم؟!😐😕 درسته ک نوجونیمو خام ولی خداییش ع بچگی تا حدودی دراومدیم:(((

میخواستم بفهمه که پنجاه سالشه نباید مثل نوجوان ها برخورد کنه به خدا نوجوون ها والا فهم وشعورشون بیشتره بد میگم؟ 

من نمیخواستم کش بدم دیدم پسره هرچی از دهنش در میاد میگه خب تو گروه آبروی منو برد منم دو تا از کارای زشتشون که سرمون آوردن گفتن کلا لال شدن انگار باید جواب این جور آدمها رو داد

میخواستم بفهمه که پنجاه سالشه نباید مثل نوجوان ها برخورد کنه به خدا نوجوون ها والا فهم وشعورشون بیشت ...

:)مرسی ع نظر لطفتون💖

2706