1874
2106
عنوان

کی مثل من دوقلو نه ماهه داره؟

302 بازدید | 25 پست

وروجکا پدر درمیارن😀 دوسال درست حسابی نخوابیدم پدر سوخته ها😊 از موقع بارداری خیلی خستم 😒 😞 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

من باردارم تازه سه ماهم تموم شده خیلی سنگین شدم 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️
2050

وااااای بده من😍😍😍😍😍❤❤❤

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
من باردارم تازه سه ماهم تموم شده خیلی سنگین شدم 

بارداری دوقلو البته

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️

برای منم دعا کن ک خدا دوقلو بهم بده😍

من دلم پر میکشه واس یک بی بی چک مثبت.برای 9 ماه حاملگی و یک نی نی تپل و مُپل و سالم😔                                              یک نی نی ک صداش تو خونم بپیچه  با خندیدناش شیطونیاش شلوغ کاریاش و...جون بگیرم بغلش کنم بوش کنم یک بچه ای ک فقط از وجود من وشوهرم باش👪                            من از سکوت خونم بیزاااارم از این روزای تکراری😞                                                                             خدایا حیف نیست ک "شوهرم بابا نشه"  💔         خدایا امیدمو نا امید نکن منتظر "معجزه ت" هستیم❤                                          بچه ها دلم خیلی گرفته این متن رو با قلب شکسته و اشکهای خیس نوشتم واسم دعا کنین ک بدجور نا امیدم❤

عکسشونُ بزاااار😍😍😍😍😍😍

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
ما تو ی قلش موندیم چهار دست وپا میره ودائم دنبالشیم

اخی عزیزم ازته قلبم میگم الهی خدا دامنتو سبز کنه الهی آمین 

یه وروجک خوشگلو تپول نصیبت کنه عزیزم 

برای مادر شدن این خانم صلوات بفرستین 

من خودم فرستادم برات به امید خدا حاجت رواشی 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 
2051