2726

من یه بار یکی از این دکترای سنتی بهم گفت مزاجت سوداست و بعد از هر وعده غذایی شربت سکنجبین که با عسل درست شده بخور.

بعدم گفت چیزای ترش، عدس، گوشت مرغ، گوشت گاو، ماهی (گفت نهایت ماهی یک بار)، بادمجون، چایی و قهوه و چندتا چیز دیگه که یادم نیست نخورم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید دید بعد مزاج شناسی کرد 

ممکنه شما مزاج هر عضو بدنت یه چیزی باشه پس اول باید طبیب ببینه شمارو تا بتونه دقیق راهنمایی کنه 

اما به طور کلی مزاج سودا سرد و خشک تعریف میشه، لاغری، پوست سفید، موی روشن، رشد موهای سفید، موی فر و ... از علائم ظاهری حساب میشه، که البته بعضی سودا مزاج هستن اما ممکنه چاق باشن یا موی تیره داشته باشن و...

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2728
خصوصیات اخلاقیتون چه شکلی بود مثلا زود رنج و عصبی نبودید 

من با نگاه به صورتم گفت سوداییم البته چندتا چیزم چک کرد. مثلا عضله ماهیچه پام و کف دستم گفت اینا گرفتگی شدیده تجمع سوداست.

من کلا میشه گفت زود عصبی نمیشم ولی بهم گفت تو از اونایی که تو ظاهر میخندی ولی از درون حرص میخوری و ناراحتی خب اینو تا حدی درست میگفت

باید دید بعد مزاج شناسی کرد  ممکنه شما مزاج هر عضو بدنت یه چیزی باشه پس اول باید طبیب ببینه شم ...

من لاغر نیستم وزنم رو به قدم کاملا طبیعی

پوستمم گندمی موهامم صاف و تیره اس

اون موقع هم موی سفید نداشتم الان دو سه تا دونه وسط سرم سفید شده ولی بهم گفت سودایی ام!

خصوصیات اخلاقیتون چه شکلی بود مثلا زود رنج و عصبی نبودید 

راستی گفت یبوست میشی یا نه گفتم خیلی دیر به دیر گفت به زودی سطح سودات بالاترم میره و یبوست میگیری😐 الان یه مدته یبوست دارم😑

راستی گفت یبوست میشی یا نه گفتم خیلی دیر به دیر گفت به زودی سطح سودات بالاترم میره و یبوست میگیری😐 ...

نمیدونم من برای خودم نمیخاستم 

حالا چطوری از طرف بپرسم یبوست داری😂😂😂😂

من لاغر نیستم وزنم رو به قدم کاملا طبیعی پوستمم گندمی موهامم صاف و تیره اس اون موقع هم موی سفید ند ...

مزاج پایه رو بهتون چی گفتن؟؟ چون من چیزی که گفتین را نشانه سودا نمیبینم مگر اینکه مزاج پایه سودا بوده باشه الان مزاج دیگه عارض شده باشه 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
نمیدونم من برای خودم نمیخاستم  حالا چطوری از طرف بپرسم یبوست داری😂😂😂😂

پس بیخیال این یکی شو😂

از من فقط پرسید زود عصبی میشی و کینه ای هستی. بعدم گفت تو از درون نارحتی و فلان

خصوصیت اخلاقی فقط همینو چک کرد

مزاج پایه رو بهتون چی گفتن؟؟ چون من چیزی که گفتین را نشانه سودا نمیبینم مگر اینکه مزاج پایه سودا بود ...

چیزی بهم نگفت فقط گفت تو سودایی هستی و سودا غلبه کرده تو بدنت

من زبونم زبون جغرافیایی (سطح زبون سفید میشه و تیکه تیکه پرزاش میره تو نت بزنید عکساش هست) به خاطر اون رفتم پیشش. گفت این از غلبه سوداست شربت سکنجبین داد یک ماه خوردم ولی زبونم هیچ فرقی نکرد منم بیخیال شدم دیگه

چیزی بهم نگفت فقط گفت تو سودایی هستی و سودا غلبه کرده تو بدنت من زبونم زبون جغرافیایی (سطح زبون سفی ...

راستش اساتید من اینجوری نبودن به ما هم اینجوری آموزش ندادن برای همین اینجور مزاج شناسی که بدون ریشه باشه را قبول نداریم هر آدمی یه مزاج پایه داره که مربوط به کودکی میشه و باید شناسایی بشه بعد مزاج عرضی را باید شناخت بعد این کارا باید اگر لازم باشه اصلاح مزاج انجام داد اما اگر تعادل وجود داره وارد درمان مشکل شد 

2706