2737
2734

چرا خانواده من پیگیر نشدن؟

تنبلی چشمم داشتم بچگی نق میزدم برای بستن خانوادم صبوری نکردن دیگه نبستن درمانشو ول کردن واقعا مگه میشه والدین آنقدر کم صبر و بیخیال باشن به مامانم میگم واقعا فکر نکردین درمانو نصفه ول کردین من با چشم کم بینا بزرگ میشم دندونامم که هیچ کاری نکردن الانم همه میگن 26 سالگی دیره واسه ارتودنسی البته فردا 27 سالم میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای امشب چ خبره؟ نکنه روز جهانی ارتودنسی هاست؟

سایت پر از تایپیک ارتودنسی شده😑😐😐

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 
2728

تولدت مبارک گلم ❤️ 

اگه امکانش هست خودتون برید سرکار و دنداناتونو درست کنید چاره ای جز این نیست 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

یکی از بلاگرها زهره قاسمی متولد 75 ارتودنسی کرده چرا گفتن سنت گذشته 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2738

تولدت مبارک عزیزم

منم ۲۹ سالمه یه پسر ۴ ساله دارم دندونامو بچگی ارتودنسی نکردم اتفاقا همین امروز از پیش دکتر اومدم گفت ۱۸ میلیون 

منم شت پشت برگشتم

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"
نمیدونم بعضی خانواده ها چطور انقد کم اهمیتن منم از بچگی یادم نمیاد جز لباس به چیز دیگه ایم اهمیت داد ...

من فقط یه بار رفتم دندون پزشکی اونم 9 سالم بود از مدرسه اومدم خونه کیفمو پرت کردم گریه کردم گفتم دندونم درد می‌کنه بردن کشیدن.

2706