2737
2734
عنوان

بهترین عمل در چهل روز مانده به محرم

418 بازدید | 40 پست

خیلی از ماها هرسال محرم میشنویم که محرم های این سال ها انگار حال و هوای قدیم را نداره.
واقعا چرا؟
آیا غیر از اینه که ماها عوض شدیم و دغدغه هامون فرق کرده؟

💢چطور امسال محرم متفاوتی را بچشیم که قبلا اینچنین درک نکرده باشیم؟!

علما و بزرگانمون به ما راهکار دادند:
چهل روز قبل از محرم⬅️چله ی ترک گناه

در همین راستا، چله ی بعدی خودسازی ما از چهل روز مانده به ماه محرم شروع می شود.
👈یعنی از روز پنجشنبه 10 تیر

ما منتظران ظهور در این چله تصمیم داریم #به_عشق_حسین (ع) علاوه بر اینکه سعی کنیم همه ی گناهان را ترک کنیم ؛ بصورت ویژه به گناهانی که باشهوت در ارتباط هستند و گناهان چشم بپردازیم.

💢همراهمون باشید و مثل چله های قبل با دعوت جامعه به این طرح، در اجر آماده سازی منتظران حضرت(عج) سهیم باشید.

لبیک یا حسین(ع)
لبیک یا صاحب الزمان(عج)

✅لینک کانالهای منتظران ظهور
-پیام رسان ایتا:
https://eitaa.com/joinchat/3172335659C7dc453acb8
-پیام رسان تلگرام:
http://t.me/Montazeranezohooor
-پیام رسان واتساپ:
https://chat.whatsapp.com/DKRXdVWPlq0EElPsr5DNzO
و
https://chat.whatsapp.com/IRqCtOyxfhKDpSQGfPpd1H
💥توجه:در پیام رسان واتساپ مطالب قبل از عضویت را نمی توانید مشاهده فرمایید.

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

کاربر قدیمییی😍

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی چندتا تاپیک میزنی

کاربر قدیمی ام،                                                  خدا لعنت کنه کسایی رو ک باعث شدند نی نی یار منو تعلیق کنه                                               آه  ای دریغ و حسرت  😔😭

من هستم

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
ببخشید مگه محرم شده؟کیه محرم؟

نه دوست عزیز میخوان چون چله برگزار کنن برای همين چهل روز قبل اطلاع میدن 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

گلم فکر کنم اسی منظورش عید قربان هست

ک ب نوعی شروع محرم هست

چند روز بعدش 

کاربر قدیمی ام،                                                  خدا لعنت کنه کسایی رو ک باعث شدند نی نی یار منو تعلیق کنه                                               آه  ای دریغ و حسرت  😔😭
2738

خیر بزرگوار.همونطور که در متن عرض شد برنامه ی چهل روز قبل از محرم کانال منتظران ظهور است.

نه دوست عزیز میخوان چون چله برگزار کنن برای همين چهل روز قبل اطلاع میدن 

البته از چهل روز قبل از محرم هم طرح شروع میشه.یعنی پنجشنبه ی آینده.تا به امید خدا در ماه محرم حال بهتری داشته باشیم

ممنون بابت تاپیک فوق العاده عالیتون😍😍 من عضو کانال واتساپ شدم فقط چرا دوتا کانال هست؟

منم عضو شدم 

بله میشه بگید

ممنون بابت تاپیک فوق العاده عالیتون😍😍 من عضو کانال واتساپ شدم فقط چرا دوتا کانال هست؟

واتساپ محدودیت پذیرش عضو داره و نمیشد از 257نفر بیشتر عضو شوند.ناچار بودیم دوتا ایجادکنیم تاامکان عضویت اعضای بیشتری باشد.مطالب همزمان هست.نگران نباشید

البته از چهل روز قبل از محرم هم طرح شروع میشه.یعنی پنجشنبه ی آینده.تا به امید خدا در ماه محرم حال به ...

ان‌شاءالله 🥺🥺🥺🙏🏻❤️

2706