2726

خیلی از ماها هرسال محرم میشنویم که محرم های این سال ها انگار حال و هوای قدیم را نداره.
واقعا چرا؟
آیا غیر از اینه که ماها عوض شدیم و دغدغه هامون فرق کرده؟

💢چطور امسال محرم متفاوتی را بچشیم که قبلا اینچنین درک نکرده باشیم؟!

علما و بزرگانمون به ما راهکار دادند:
چهل روز قبل از محرم⬅️چله ی ترک گناه

در همین راستا، چله ی بعدی خودسازی ما از چهل روز مانده به ماه محرم شروع می شود.
یعنی از روز پنجشنبه 10 تیر

ما منتظران ظهور در این چله تصمیم داریم #به_عشق_حسین (ع) علاوه بر اینکه سعی کنیم همه ی گناهان را ترک کنیم ؛ بصورت ویژه به گناهانی که باشهوت در ارتباط هستند و گناهان چشم بپردازیم.

💢همراهمون باشید و مثل چله های قبل با دعوت جامعه به این طرح، در اجر آماده سازی منتظران حضرت(عج) سهیم باشید.

لبیک یا حسین(ع)
لبیک یا صاحب الزمان(عج)

✅لینک کانالهای منتظران ظهور
-پیام رسان ایتا:
https://eitaa.com/joinchat/3172335659C7dc453acb8
-پیام رسان تلگرام:
http://t.me/Montazeranezohooor
-پیام رسان واتساپ:
https://chat.whatsapp.com/DKRXdVWPlq0EElPsr5DNzO
و
https://chat.whatsapp.com/IRqCtOyxfhKDpSQGfPpd1H
💥توجه:در پیام رسان واتساپ مطالب قبل از عضویت را نمی توانید مشاهده فرمایید.

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باشه

چرا تو تاپیک همه ضد حال میزنی ؟؟ میخوای حال بقیه رو خراب کنی نیا تو سایت 

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
چرا تو تاپیک همه ضد حال میزنی ؟؟ میخوای حال بقیه رو خراب کنی نیا تو سایت 

وا چی میگی

خو میگم باشه😐باشه از نظر شما چ معنی داره؟

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
تاریخش از کی تا کی؟؟؟

از روز پنجشنبه 10 تیر تا روز قبل از شروع محرم

از روز عاشورا تا اربعین هم چله ی حاجت روایی قرائت زیارت عاشورا داریم که شکرخدا پارسال استقبال زیادی داشت.

بببخشید من خیلی وقت ندارم بعد این هم وقتم فشرده تر میشه میخوام بدونم برنامه تون برای این خودسازی و ...

تقریبا هرروز بین ساعت 9تا11وسی دقیقه ی صبح یک عکس نوشته و یک متن در اینخصوص تقدیم حضور میشه.به همراه یک صوت آموزشی باهمین موضوع.

عاهان ممنونم خدا خیرتون بده

حاجت روا باشید.برای اینکه فرصت ندارید و بین مطالب دیگر کانال سردرگم نشوید فقط همان بازه ی زمانی را مشاهده بفرمائید هرروز.موفق باشید

➖چند وقت پيش از آقا پرسيدم: «چطور مي شود امام زمان را درک کرد؟»
⬅️گفتند: «زياد قرآن بخوانيد و به قرآن زياد نگاه کنيد.»

از وقتي اين حرف را زدند،قرآن خواندن روزانه ام ترک نشده بود؛ اما امروز خيلي دلم گرفت.با خودم گفتم:«توي اين مدت،چرا نبايد يک حس نزديکي به امام زمان داشته باشم؟»☹️

بعد از جلسه،بدون اينکه حرفي بزنم،آقا برگشتندبه من گفتند:«چشم آدم بايد مواظب باشه.اگر کسي ميخواد آقا امام زمان عج رو ببينه،بايد مواظب چشمش باشه که گناه نکنه.»
😔سرم را انداختم پايين.حساب و کتاب چشم هايم خيلي وقت بود از دستم در رفته بود.
📚(براساس خاطره يکي از اطرافيان آيت الله بهجت)

✅همانطور که مي‌دانيد يکي از عواملي که باعث تعجيل در ظهور مي‌شود خودسازي و ترک گناه است و چقدر زيباست که اين امر به صورت دست‌جمعي اتفاق بيافتد.

ما منتظران ظهور تصمیم داریم #به_عشق_حسین (ع) و به امید درک محرمی متفاوت ؛وارد راهي بشیم که پايانش رضايت امام زمان (عج) را در پي خواهد داشت ان‌شاءالله:
👈کنترل شهوت و ترک گناهان چشم

پس اهل سرعت باش و همین الان تصمیم بگیر در این طرح با ما همراه بشی و تا پایان چهل روز خوش عهد در کنارمون بمونی.
👌قراره در کنار هم مطالب مهمی را یاد بگیریم که بهمون کمک کنه از غرایزمون در راه صحیح استفاده کنیم.
با ما محکم بگو:
💚لبیک یا حسین(ع)
💚لبیک یا صاحب الزمان(عج)