2726
عنوان

تجاوز توی‌حیاط خونه!

3765 بازدید | 74 پست

امروز اینو شنیدم‌ و حالم واقعا بد شد...

بچه ها داشتن تو حیاط خونه شمالی بازی می کردن؛ در باز بوده؛یه حروم زاده‌میاد دختربچه ی هشت ساله رو میبره تو‌ پله های همون خونه بهش تجاوز میکنه جلو چشم بقیه بچه ها و بهشون‌ میگه هرکدومتون جیغ بزنین یابیاین جلو با چاقو میکشمتون!

بعد هم که کارش تموم‌میشه میره و تازه مادر اون دختر وقتی میبینه بچه کثیف شده متوجه‌میشه که دیگه اون حیوون هم فرار کرده بوده...

مثل بمب تو‌محله پیچیده...

لعنتِ خدا به هرچی حیوونِ نَرِ متجاوزه...

حالم از جنس مذکر به هم‌میخوره!همین!

مراقب بچه هاتون باشید تورو قرآن....خیلی زیاد

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا لعنتش کنه الهی به زمین گرم بخوره

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....

خدانگذره ازش چراانقدر بعضیا کثیف شدن اخه 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 

😨😨😨😨😨فاجعه 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706