2091
2079
عنوان

تجاوز توی‌حیاط خونه!

2959 بازدید | 74 پست

امروز اینو شنیدم‌ و حالم واقعا بد شد...

بچه ها داشتن تو حیاط خونه شمالی بازی می کردن؛ در باز بوده؛یه حروم زاده‌میاد دختربچه ی هشت ساله رو میبره تو‌ پله های همون خونه بهش تجاوز میکنه جلو چشم بقیه بچه ها و بهشون‌ میگه هرکدومتون جیغ بزنین یابیاین جلو با چاقو میکشمتون!

بعد هم که کارش تموم‌میشه میره و تازه مادر اون دختر وقتی میبینه بچه کثیف شده متوجه‌میشه که دیگه اون حیوون هم فرار کرده بوده...

مثل بمب تو‌محله پیچیده...

لعنتِ خدا به هرچی حیوونِ نَرِ متجاوزه...

حالم از جنس مذکر به هم‌میخوره!همین!

مراقب بچه هاتون باشید تورو قرآن....خیلی زیاد

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

کدوم شهر؟؟؟

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍۱۰ تیر 97 پر کشیدی مامان💔وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ 🙂درخواست دوستی نمیپذیرم⛔️

حیوون  هستن بعضی ها 

۹  روز مونده  تا تولدم    🌱 دوباره جوانه بزن بهار در انتظار توست 🌱                                                                                               https://harfeto.timefriend.net/16271596191967                من چ جوری جواب سوالاتون رو بدم ؟ 😢                                                                                                                                                                                                          

خدا لعنتش کنه الهی به زمین گرم بخوره

ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....قابل توجه عزیزان من دانشجوی پزشکی نیستم من تازه انتخاب رشته کردم پس لطفا اگه سوال پزشکی داشتید منو تگ نکنید انشالله در اینده نه چندان دور هر کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام میدم با سپاس 🙏

خدانگذره ازش چراانقدر بعضیا کثیف شدن اخه 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
2051

😨😨😨😨😨فاجعه 

اگر زنی در کار نباشد عشقی هم در کار نیست شکسپیر و حافظ و رومئو و ژولیت و شیرین و فرهاد  ول معطلند اگر روزی زنها بخواهند ازینجا بروند تقریبا تمام ادبیات ،سینما و هنر را باید با خودشان ببرند❤

😢😢😢لاشی صفت تخمی انشالله نسلتون منقرض بشه عوضیا

درخواست دوستی ندین مرسی البته فقط آقایون🚫🚫🚫🤨میخای مث من باشی موفق باشی🤭🙃ی صلوات بادلایه پاکتون برام بفرستیدکه منم ب آرزوم برسم😊قضاوت ممنوع🚫😌 ازپستایه من خوش نمیادریپ نزن لطفا جواب ابلهان خاموشیست باتشکرررررر🥴😅 به دلایلی چندسالگیمودلیت کردم چون خیلی از بیشعورافک میکنن فقط خودشون عاقلن 🙄🤨البته تعجبی ندارم اسکولایه مجازی عاقل بودن به سنوسال نیست میبینی یکی ۲۰به بالاست اندازه خرهم نمیفهمه.😅بلانسبتتتت خوبان
2104

وای 

@جیگرجونی  

😨😨

ارامش دنیا توبغل تو خلاصه میشه:)💍❤همسرم تو حال خوب منی😌❤️حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم جانا 🙊❤️باتو بودن چیزیه ک بهش میگم خوشبختی 💜 من و تو کنار هم قشنگ ترین ترکیب دنیاییم 🤤ضربان قلبت بهترین آهنگ دنیاست دلبرم 👩‍❤️‍💋‍👨عاشقتم پادشاه قلبم 👑💜

در خونه چرا باز بوده؟ جامعه پره اینجور ادمایمریضه خانواده ها باید همه جوره مراقب باشن 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑