2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😐😐ما رفتیم و زنده و سالم برگشتیم.نترس خاله.شبا که ما میخوابیم مسئول خوابگاه بیداره.ماخواب خوش میبینیم اون دنبال شکاره😅😅😅

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
😐😐😐ما رفتیم و زنده و سالم برگشتیم.نترس خاله.شبا که ما میخوابیم مسئول خوابگاه بیداره.ماخواب خوش می ...

میوترسم خوابگاه گیرم نیادازاین جارونده وازاونجامونده بشم

2738

دولتی مگه نیستی؟

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
دولتی می زنم همه شهرای دوررا

دولتی راه دور باشی راحت بهت خوابگاه میدن نگران نباش

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

میاد.اگر هم گیرت نیومد همه جا پر پانسیونه.پانسیون هم نبود مطمئن باش همکلاسی مشابه شما زیاد هست و باهم خونه اجاره میکنید.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی