2733
2734

اول از خدا میخوام حال دلم رو خوب بکنه. بهم آرامش بده.

بعد میخوابم

خیلی خیلی هم میخوابم

یکی از فواید خواب همینه ، خواب نعمت بزرگیه

بیشتر از خواب ،فراموشیه.

اگر قدرت و نعمت فراموشی رو خدا در ما انسان ها قرار نداده بود ، خیلی زودتر از اینها نسل مون منقرض میشد.

مادری از مرگ فرزندش ، فرزندی از مرگ مادرش و ... و یا نزدیک دق میکردن و تاب نمیاوردن.

من تو این مقطع از زندگیم ازش بی بهره ام. دوماهه دارم اینجا مینویسم که بتونم کمکی به حالم بکنم.‌ اما نشد.

تا اون خانم رو میبینم بهم میریزم. تصمیم گرفتم مطلقا دربارش هیچ جا دیگه چیزی نگم و نمیگم.

تنها همین جا وقتی از لحاظ روحی تحت فشار باشم دربارش میگم.

تو تاریکی و تنهایی خونه دارم آهنگ کردی پائیز پائیز گوش میدم که سوز پر از غمی تو صداش هست.

وقتی میدونی با چشما و نگات آتیش به جونم میندازی چرا نگام میکنی؟ چرا برمیگردی و بهم زل میزنی؟ 

همه اینقدر بی رحمن؟

غم داره به گلوم فشار میاره.‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشم نمیاد مرد اینقد ضعیف حتی تو خلوت خودش. چون هرچی باشه رو شخصیت ادم اثر میزاره

قاضی شهر شده عاشق چشمان زنی.... چه کند با دل خود آن زن اگر اعدامیست؟🖤                                         
2731

من نگاه اجمالی زدم به تایپیک هاتون به طور کلی یه نسخه براتون میپیچم که شرط اولش قوی بودنتون خواهد بود !

از فردا سعی کنید از خودتون مراقبت کنید اون خانوم به طور کامل نبینید این به این معنی نیست مسابقه گربه و موش راه بندازید اتفاقا سلام کنید بخندید ولی روش قفل نکنید 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

حواستون پرت کنید یه دوست پیدا کنید باهاش برید بیرون و حرف بزنید شما دارید با این شکست اون خانوم تبدیل به یه ابر معشوقه دنیا میکنید که این بزرگ کردنش به احساستون لطمه میزنه ‌..

من دخترهارو خوب میشناسم کافیه ببینه براتون خیلی هیجان انگیز نیست یا بی تفاوتید و خوشحالین یا با تلفن حرف میزنید مطمئن باشید اگر دلش جای دیگه ای نباشه بعد دو سه ماه نتیجه اشو می بینید 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2738
حواستون پرت کنید یه دوست پیدا کنید باهاش برید بیرون و حرف بزنید شما دارید با این شکست اون خانوم تبدی ...

دقیقا میخوام اینکارو میکنم. این درونمه

درظاهر همینجوری که شما دارید میگید رفتار میکنم.

برای کم کردن بار درونیم نیاز به نوشتن دارم. نمیخوام با کسی در واقعیت در اینباره اصلا صحبت کنم..

2706