2737
2734

با یه اقایی ۸ ماهه درارتباطم .بعد پنجشنبه قبل دعوامون شد از اون موقع نه تماسی باهم داشتیم نه پیام ..امشب دیرم انفالوم کرده ..بهش گفتم خیلی کارت زشت بود گفت وقتی دیرم پیام ندادی گفتم حتما رفتی !!روحیش یکم خشنه !همش میندازه تقصیر من ..حالا از لجش اینکارو کرده یا واقعا خواسته بره و دوسم نداره ..خواهشا صادقانه جواب بدین نه از روی لذت که بگین بزار یه چی بگم اذیت شه ..!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه دوستت داشت انقد راحت بیخیال نمیشد که زود انفالو کنه

دقیقا🤧

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜

بره....البته مردا مغرور و لجباز هم هستن‌.

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2738

از لجش نیست بی خیالتون شده شاید و میخواد ری اکشن شمارو بدونه

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             

ما دلیل دعواتونو نمیدونیم پس نمیتونیم درست قضاوت کنیم. ولی به هر حال دید اون آقا به تو و به این رابطه خیلی خیلی سطحیه که بعد از یه مدت که پیامی ندیدی آنفالوت کرده!! یعنی اگه واکنشی به آنفالو شدن نشون نمیدادی حتی شاید هیچ حرفی هم نمیزد و میرفت به همین سادگی. من فکر نمیکنم حس اون نسبت به تو عمیق و جدی باشه و تو هم نباید بخوای تو رابطه نگهش داری و سعی کنی برش گردونی.

2706