2737
2734
عنوان

دلگیر شدم امشب

260 بازدید | 41 پست

داداشم اینا خونم بودن امشب بعد سر میز شام خانوم داداشم رو سالادش سس زد بعد من گفتم عزیزم مگه رژیم نبودی شما آخه خودش همیشه خیلی رعایت میکنه و میگفت رژیم سخت گرفته بعد اینو گفتم برگشت با عصبانیت نگام کرد و بعد گفت من خیلی وزن کم کردم بعدش و بعد من سالادو نمیتونم بدون سس بخورم بعد داداشم برگشت گفت بهم خودت نباید سس بخوری چون چربه جوشات از اینم بدتر میشن دیکه واقعا هیچ کس نمیاد سمتت با این وضع بعدش زنشم با حالت مسخره کردن خندید من خیلی دلم گرفت چون من باور کنید بی منظور گفتم به زن داداشم بعدشم از داداشم توقع نداشتم 

بد صحبت کرده باهات

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

میگفتی وقتی تو رفتی سمت این 

قطعا خیلیا سمت‌منم میان😒

بعدم من منظوری نداشتم 

کاش اینو میگفتی 

حرف داداشت خیلی تلخ بوده

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

شما نباید تو خونه خودت میگفتی این حرفو ولی داداشتم چه زود جبهه گرفته بهتر بود سکوت میکرد 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

اشتباه از ریشه و مقصر اصلی تو بودی که ظرف غذای بقیه رو نگاه میکنی زشته بخدا خیلی زشته 

بعدم خیلی باهات بد صحبت کردن اگ من بودم این حرفارو ب من میزدن ناراحت نمیشدم چون سزای حرف زشتم بود 

ارامش خود را به هیچ چیز هیچ کس  وابسته نکن...تا همیشه آن را داشته باشی 🤭🤫
اصلا از داداشم انتظار نداشتم این حرف بزنه

حتما زنش پرش کرده 

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2706