2726

سلام دوستان 

یه دوست دارم نامزده با یه اقا 

میگه داشتیم از بچه حرف میزدیم گفته بچه به دنیا اومد خودت باید شیرش بدی دوستمم گفته من نمیتونم سخته ممکنه بچه دندان دربیاره منو گاز بگیره ولی شوهرش گفته نه بچم گناه داره باید شیر خودت رو بخوره من نمیزارم شیر خشک بخوره

حالا دوستم قهر کرده میگه منو دوست نداره واسش مهم نیست من اذیت میشم 

شما بودین قهر میکردید؟پسره چیز بدی گفته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستت چند سالشه ؟ به نظر خیلی بچس

نمیدونم چرا فکر میکنم فانتزیای خود اسیه🤣🤣🤣🤣

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

🤐😐😐😐😐😐 منتظرم به در نگاه میکنم 

اول که به دنیا میایم لبخند مادرمون برامون مهمه بعد میشه لبخند دوست مدرست ، بعد میشه لبخند عشقت همه اینارو نوشتم تا بگم اما یه مرحله ای هم هست تو زندگی که لبخند خودمون مهم ترین و اولین اولویت و داره اونجاس که دیگه یه انسان کاملیم من که هنوز به اون مرحله نرسیدم شما رسیدید ؟ 💜 اگه امضامو میخونی ، اره خودت ، میشه یه صلوات برای روبه راهی زندگیم بفرستی  ممنونم واسه این که وقت گذاشتی و خوندی 💛🌻  تیکر رسیدن به وزن دلخواهمه باردار نیستم

چرا باهمچین طرزفکرهایی ک همچین بحثهایی روپیش میاره ازدواج میکنن؟؟؟

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

هر دوتاشون بچن 😐😐گاز بگیره؟؟؟؟ ووووش ، غش نکنی😐😐

حالا اگ نامزده گاز بگیره ک خوشت میاد😐😐😐

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
😐😐😐😐🤦🤦🤦🤦ینی فقط واژه لوس و کودن ب ذهنم رسید

کند ذهن هم بهش اضافه کن

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2706