2726
عنوان

عذاب وجدان درمورد یه آدم عوضی😑

389 بازدید | 15 پست

حقیقتش من بابت گرفتن حق خودم به کسی که خب داشت زور میگفت و زرنگی میکرد

شاید بد حرف زدم ولی حق داشتم 

به خداقسم حق با من بود ولی غرورش شکست

حقیقتش عذاب وجدان دارم ولی از طرفی هم میگم چه قانون چه شرع با من بود 

و خب این دوستی که ازم پول برده بود داشت زرنگی میکرد بابت پس دادنش و امروز و فردا میکرد 

منم حقیقتش نمیخواستم از سرمایه خودم یا مامانم مایه بزارم چون برا اون هم برنامه داشتم ولی اون پول رو میخواستم بابت یه کار کوچولو 

ولی همش این ماه میدم سه ماه میگذشت نمیداد

و تهش زدم به تیپ و تاپش گفتم نمیخوای بدی دیگه و اونم پررویی کرد و گفت تو همچون پولی نیازت نیس و وضع خونوادت خوبه

لابد نامزدت اعصابتو ریخته بهم 

مواد زدی چت کردی و اینا 

منم بهش یه حرف زدم که حس میکنم دلش شکست 

ولی گفتم ببین اصلا نیازم نداشته باشم بدم میاد کسی با زرنگی ازم پول بخوره و ببره و یاعلی بسلامت.و گفتم کاسه گداییت رو جا دیگه بگیر دستت.

مبلغ هم چون میخواین بپرسید به دوستم از اسفند ماه ۱۲ تومن دادم چون گرفتار بود و دلم سوخت ولی الان دم درآورده میگه ندارم بدم و تا آخرتابستون بهت میدم اگه دستم بیاد😐

قرار بود اردیبهشت بده🙄لازم به ذکره من ۱۹ سالمه اون ۲۵ سالشه شاغل هست تو یه شرکت خصوصی 

ولی حس میکنم کلاه سرم گذاشت 

منتها فیش و سفته دارم ازش😑

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

نظرتون؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثه توام ⁦ಥ‿ಥ⁩

🙈بخدا کاش دلسوز نبودیم

2728

بزار اجرا

می دونی چرا اگه الان شما بگذری بعد مزه حروم خوری میره زیر زبونش دیگه نفر بعدی هم میاد همینجوری سو استفاده می کنه

راستش شما مسئول هستی اگه الان جلوشو نگیری این چرخه پول دزدی معلوم نیست تا چند نفر دیگه ادامه پیدا می کنه 

مثل یه قاتل زنجیره ایی که بار اول براش سخته دیگه نفر 10 براش مثل اب خوردن می کشه

حکایت دوس شماست 

اگر سفته داری که مشکلی نیست بعدم اون زده زیر قراری که گذاشته بودین پس عذاب وجدان نداشته باش

میدونی آخه چیه اعصابم داغونه از طرفی میدونم وضعش خوب نیس 

از طرفی میگم خو غلط کرده که نمیتونه پس بده پولمو ازم پول خواسته

ولی میخوام قانونی پیگیریش کنم ولی دودلم که اینکارو کنم یا بزارم به حال خودش که بده.

بخدا من یه بار پول آژانس از دوستم گرفتم چون کیف پولم رو نبرده بودم فرداش تو کلاس بهش دادم اول وقت😐این اصلا عین خیالش نبود که من پول دادم و اینا

بزار اجرا می دونی چرا اگه الان شما بگذری بعد مزه حروم خوری میره زیر زبونش دیگه نفر بعدی هم میاد همی ...

قبول دارم 

از طرفی دلم میسوزه که زیاد وضعش خوب نیس 

ولی عقلم میگه خو کسی کسی که نمیتونه پول رو پس بده بیخود کرده گرفته و الان لاتیشو پر میکنه و میگه قاضی میخواد چیکارم کنه 

نمیدم😐

حس میکنم بخاطر کم سنیم ازم سواستفاده کرده🤧

دخترم هست ها

اگه میتونی رفاقتی دوباره خودت پولتو پس بگیر چون قانونی خیلی 

حقیقتش رو بخوای 

تو مثل خواهر من قضاوت کن 

من فروردین بهش یه نهیب زدم که یخورده از پول رو بده 

و نداد و چه دعوا و داستانی درست کرد که ندارم و فلان و اینا

بعد اردیبهشت قرار بود بده که اصلا یه پیام هم نداد عذرخواهی کنه که نشد بدم پولت رو 

بعد از اون هم  تو اواسط خرداد حقیقتش من بهش گفتم که چرت و مرت گفت و گفت ندارم و نمیدم و قاضی مگه نیخواد چیکارم کنه

و تو که وضعت خوبه و فلان و چرت و پرت

منم الان تو فکرمه قانونیش کنم چون خیلی داره گندشو درمیاره

قبول دارم  از طرفی دلم میسوزه که زیاد وضعش خوب نیس  ولی عقلم میگه خو کسی کسی که نمیتونه ...

همین که سو پیشنه داشته باشه 

حکم زندان داره بالاخره 

شما هم عقلی کردی سفته و چک ازش گرفتی 

حتی پولت هم دیرتر بده یا نده 

ولی یاد میگیره که دیگه از مردم دزدی نکنه

دلت نسوزه واسه این جور ادم های کلاه بردار 

الان 12 تومن از شما برد کم کم که راهش یاد بگیره میلیاردی از یکی دیگه می دزد

بعضی ها باید تلنگری بشه براشون که کار اشتباهشون بیشتر از این رشد نکنه و حرفه ایی نشدن تو کلاهبرداری

همین که سو پیشنه داشته باشه  حکم زندان داره بالاخره  شما هم عقلی کردی سفته و چک ازش گرفت ...

درسته واقعا خودمم قبول دارم حرفتون رو👌🏻

بزار اجرا می دونی چرا اگه الان شما بگذری بعد مزه حروم خوری میره زیر زبونش دیگه نفر بعدی هم میاد همی ...

چقدم پر رو هست میگه خونوادت دارن. هر کسی هر چی داره مال خودشه زحمت کشیده براش دلیل نمی‌شه هر کی پول داره ببخشه به کسی 

میدونی آخه چیه اعصابم داغونه از طرفی میدونم وضعش خوب نیس  از طرفی میگم خو غلط کرده که نمیتونه ...

جات بودم دلش رو نمیشکستم چون از نوشته هات مشخص هست که پس ندادنش بخاطر زرنگ بازیش نیست از رو نداری بوده بیچاره خیلی گناه داشت

2706