2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ضربه های من بدترین نداره هر روز دارم ضربه میخورم از پدر و مادر یکی مادری که انگار تو رگاش بجای خون دوغه که مازو از این وضعیت نجات نمیده غیرت نداره و از بابامون طلاق نمیگیره پدر مارو دراورده دوم از پدرمون که هر روز یه مدل اذیتمون میکنه بچه بودم تو عالم بچگی که غذاب میکشیدم رویا پردازی میکردم که بزرگ میشم درست میشه ولی بدتر شد یه مدل ضربه ی دیگه که خوردم کسی که عاشقش بودم ولم کرد بخاطر باباش که راضی نبود به چهار ماه نکشیده ازدواج کردسه سال افسرده شدم خدا همشونو لعنت کنه قیامتی باشه من از همشون گله میکنم از همشون حقمو میگیرم چون دیگه نمیتونم تحمل کنم و همین روزاست که خودمو بکشم وخلاص بشم

2738

مرگ همسرم بدترین ضربه ایه که خوردم اصلا باهاش کنار نیومدم دلم فقط زمانی آروم میگیره که از آگاهی بهم زنگ بزنن بگن که قاتلشو  دستگیرکردیم 

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
2706