2737
2734
عنوان

توجیه مردهای تنوع طلب😐😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نزدی تو دهنش؟

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2728
بعضی دخترها  ، در جسور شدن و بی حیا شدن بعضی پسرها   بی تقصیر نیستن واقعا

کاملا موافقم👌👌مشکل از خودمونه

فقط بیچاره دوس دخترش .

فقط خاک تو سرش.

فقط دو لیتر گل تو مغزش.

فقط هفتصد و هفتاد و هفت تا سنگ تو طرز فکرش

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
2738

وااااااای دوس پسرم ک داریم نامزد میکنیم ماهی دوبار مریض میشه بدن درد میگیره بیحال میشه خیلییییم لاغره همشم فک میکنه کروناس ک نیس عصاااابم خورده چشه اخه😑😑😑😭😭😭😭

شیطون یا هَوَل🤔

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706